Snowboarding, jak ho známe a milujeme, znamená pohodu s kamarády a absolutní svobodu. Boom! je ten pocit, který dobře znáte, když odjedete nový trik, když chytíte první lanovku, když si dáte pořádnou prašanovou zatáčku, když ustojíte první backflip, nebo když se prostě jen zapnete do vázání. Boom! je zkrátka snowboarding.

Boom! je už třetí Nitro video za poslední čtyři roky. Dílo vzniklo v koprodukci s Red Bull Media House.

Nitro_Teamshoot

Film ukazuje jak moc fajn, je být členem Nitro rodiny. Boom! zachycuje pravou tvář snowboardingu, nekonečnou pohodu a zábavu. Všichni Nitro jezdci už měli videosegmenty plné přehrocenných triků. Tentokrát jsme to chtěli udělat jinak. Natočili jsme film hlavně o tom, proč všichni chtějí snowbaordovat, o pohodě. Nitro team procestoval pět kontinentů a jeho jezdci prožili nezapomentutelná dobrodružství ve snowparcích, na streetu, v prašanu, v rampách, daleko za polárním kruhem, na skútrech, při blbinkách na sjezdovce, při odjíždění quadcorků, při splitboardování, při pádech, a….., a hlavně stále s úsměvem na tváři.

lorenzholder_boom_teamshoot_kitzsteinhorn

Boom natočil Karsten Boysen a v jlavní roli samozřejmě vystupuje team Nitro Snowboards jmenovitě: Eero Ettala, Marc Swoboda, Benny Urban, Bryan Fox, Austin Smith, Sam Taxwood, Brandon Hobush, Griffin Seibert, Dominik Wagner, Sven Thorgren, Marcus Kleveland, Torgier Bergrem, Nils Arvidsson, Ludwig Biltoft, Basti Rittig, Zepplin Zeerip, Knut Eliassen, Victor De Le Rue, Jeremy Jones, Elias Elhardt, Jan Scherrer, Markus Keller a mnoho dalších.

Na velkém plátně se bude promítat v Praze 5.11. za účasti členů Nitro teamu.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?