Tyler, The Creator bezesporu patří k nejkontroverznějším osobám americké hudební scény. A stejně tak často, jak je bláznivý on sám, tak je bláznivá i jeho tvorba. O čemž se můžeme přesvědčit v nejnovější GOLFWANG kolekci podzim/zima 2016.

U značky GOLFWANG jsme všichni zvyklí na spousty barev a potisků všemožných druhů. Nebude tomu jinak ani tentokrát. Nová kolekce hraje paletou barev a je plná leopardích či zebřích vzorů. Celkový vzhled oblečení vyzdvihují geniální retro střihy, ať už u triček či polo-košil. O čemž se můžete přesvědčit v nejnovějším lookbooku, jenž má na svědomí  fotograf Julian Berman.

Ale to, co dělá novou kolekci opravdu zajímavou, je kolaborace se značkou ADIDAS, jejíž loga se objevují na bundách a větrovkách. Ti z vás, kteří neviděli GOLF Fashion Show, která proběhla 11. červnam mohou zhlédnout záznam na videu níže.

Pokud vás kolekce zaujala, tak neváhejte a navštivte oficiální online shop.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit