Prague Beach na Smíchově se na 90 dní stane prázdninovou destinací, která nabídne zábavu, jídlo, pití, koncerty, pop-up shows a v neposlední řadě také letní kino. Sto tun křemičitého písku, 120 pohodlných fatboyů spolu s výbornými drinky a jídlem plnohodnotně nahradí leckterou dovolenou.

Přímo naproti náplavce na Rašínově nábřeží se nachází jedinečné místo, na kterém bude od 17. června do 15. září 2015 probíhat řada zajímavých akcí. Místo na Hořejším nábřeží o ploše přes 8 000 metrů čtverečních s kapacitou až 1 000 osob se během léta také promítne nespočet filmů. Pražané znají místo hlavně díky Letnímu kinu Smíchov, ve kterém poslední dva roky probíhaly večerní projekce filmů s občerstvením a s doprovodným programem.

Projekt Prague Beach Cinema navazuje na letní kino a během třech letních měsíců nabídne to nejlepší ze současné světové kinematografie. Díky profesionální dramaturgii budou mít návštěvníci možnost zhlédnout výběr oceněných festivalových filmů, filmové klasiky či žhavé novinky, které budou ke zhlédnutí v běžných kinech. S každým filmem připravujeme malé zpestření v podobě tematické úpravy prostoru kina nebo jako překvapení pro diváky v průběhu projekce.

„Chceme vytvořit unikátní prostředí, kde můžete aktivně strávit odpoledne s celou rodinou či partou kamarádů, vždy mít co dělat, a hlavně si užít den v centru Prahy od odpoledních hodin do noci, zakončený projekcí skvělého filmu. Pro sezónu 2015 očekáváme až 15.000 návštěvníků Letního kina, a až 60.000 návštěvníků prostoru jako takového,“ vysvětluje Martin Kučera zástupce jednoho z partnerů Lavo productions.

Většinou evropských metropolí protéká nějaká řeka, která je pro místní obyvatele zejména v parních letních dnech opravdovou záchranou. Po Paříží, Budapešti a Vídni se nyní může i Praha pyšnit vlastní pláží.

Navštívíte pražskou pláž? My určitě ano!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit