Potřebujete se přestěhovat, nebo jen převézt zboží z jednoho místa do druhého? Nechce se Vám při tom rezervovat stěhovací firmu, vyplňovat složité formuláře a nebo skládat vysokou kauci za půjčení dodávky, když víte že máte třeba za 3 hodiny hotovo? Jenom skvělá půjčovna dodávek a užitkových vozů nabídne širokou nabídku automobilů dle Vašich potřeb, nízké ceny a nadstandardní servis.

Už se nemusíte bát, že v případě nehody půjdou veškeré náklady za Vámi, v solidní půjčovně dodávek je do ceny zápůjčky kalkulována i cena havarijního pojištění. Kdyby se náhodou přeci jen něco stalo, veškeré náležitosti vyřídíte přes 24 hodinovou non-stop telefonickou linku společnosti. Je také pravděpodobné že dostanete náhradní vůz, zatímco původní zapůjčený automobil převezme pracovník a bude převezen k opravě. Přátelský a vstřícný přístup k zákazníkům by měl být v každé skvělé půjčovně dodávek samozřejmostí.

Příznivé ceny, kdy za opravdu velkou dodávku, nebo chcete-li užitkový vůz, zaplatíte méně než tisíc korun se vidí opravdu mála kdy. Výhodou je také určitá forma časových úseků, kdy zaplatíte jednotnou cenu za 2 hodiny, ale také za 6 hodin. Takže pokud Vám nevyjdou plány a místo dvou hodinového stěhování a zamýšlené výpůjčky, natáhnete zapůjčení dodávky na 6 hodin, nic se neděje a platíte stále jen nízkou sazbu jako za hodinu. A co je ještě lepší? Na takto krátký čas (do 6 hodin zapůjčení) nepožaduje skvělá půjčovna dodávek žádnou kauci!

Maximálně tři roky stará vozidla jsou v půjčovně dodávek také skvělou volbou, nemusíte mít strach z nenadálé poruchy nebo se obávat silného opotřebení. Všechny dodávky jsou ve skvělém technickém stavu a před každou zápůjčkou několikrát kontrolovány.

 

 

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit