Potřebujete se přestěhovat, nebo jen převézt zboží z jednoho místa do druhého? Nechce se Vám při tom rezervovat stěhovací firmu, vyplňovat složité formuláře a nebo skládat vysokou kauci za půjčení dodávky, když víte že máte třeba za 3 hodiny hotovo? Jenom skvělá půjčovna dodávek a užitkových vozů nabídne širokou nabídku automobilů dle Vašich potřeb, nízké ceny a nadstandardní servis.

Už se nemusíte bát, že v případě nehody půjdou veškeré náklady za Vámi, v solidní půjčovně dodávek je do ceny zápůjčky kalkulována i cena havarijního pojištění. Kdyby se náhodou přeci jen něco stalo, veškeré náležitosti vyřídíte přes 24 hodinovou non-stop telefonickou linku společnosti. Je také pravděpodobné že dostanete náhradní vůz, zatímco původní zapůjčený automobil převezme pracovník a bude převezen k opravě. Přátelský a vstřícný přístup k zákazníkům by měl být v každé skvělé půjčovně dodávek samozřejmostí.

Příznivé ceny, kdy za opravdu velkou dodávku, nebo chcete-li užitkový vůz, zaplatíte méně než tisíc korun se vidí opravdu mála kdy. Výhodou je také určitá forma časových úseků, kdy zaplatíte jednotnou cenu za 2 hodiny, ale také za 6 hodin. Takže pokud Vám nevyjdou plány a místo dvou hodinového stěhování a zamýšlené výpůjčky, natáhnete zapůjčení dodávky na 6 hodin, nic se neděje a platíte stále jen nízkou sazbu jako za hodinu. A co je ještě lepší? Na takto krátký čas (do 6 hodin zapůjčení) nepožaduje skvělá půjčovna dodávek žádnou kauci!

Maximálně tři roky stará vozidla jsou v půjčovně dodávek také skvělou volbou, nemusíte mít strach z nenadálé poruchy nebo se obávat silného opotřebení. Všechny dodávky jsou ve skvělém technickém stavu a před každou zápůjčkou několikrát kontrolovány.

 

 

Článek je reklamní sdělení