Móda má nejen dobře vypadat, ale také poskytovat vysoké pohodlí. Díky němu se vám jednotlivé kousky nosí příjemně, bez toho, aby někde tahaly nebo řezaly. Do této kategorie oblečení se řadí i pánské kapsáče. Proč by vám rozhodně neměly chybět a jak je správně nosit?

Pohodlí nadevše

Nošení oblečení se často spojuje s pocitem nepohodlí. Rifle tlačí v pase nebo jsou příliš obtažené. Trička řežou v oblasti podpaží a spodní prádlo se neustále posouvá. Vydržet v tomto outfitu celý den je během na dlouhou trať. Místo toho, abyste dělali kompromisy mezi pohodlím a stylem, si vyberte kapsáče. Ty vám, kromě moderního designu, poskytují i vysoký komfort a také několik funkcí.

Pro většinu bude nejdůležitější právě komfort. Jít do města, práce nebo školy s pocitem, že vás nikde nic netlačí, je k nezaplacení. Nemluvě o tom, že když se cítíte pohodlně, dokážete se soustředit na práci, což zase vede k tomu, že máte dobrý výkon a pracujete bez toho, abyste si stále něco upravovali. To je výhoda nejen pro lidi v práci, ale i pro studenty ve škole.

V rámci funkcí získáte zpravidla více kapes. Do nich si uložíte všechny potřebné věci, například mobil, peněženku nebo peníze. Nechybějí ani detaily jako řetízky, zipy a menší barevné detaily.

Moderní vzhled

Pánské kalhoty v kapsáčovém vzhledu vypadají moderně a dají se zkombinovat do téměř každého stylu. Nejlépe se hodí do toho neformálního, kde je sladíte s tričkem s krátkým nebo dlouhým rukávem, mikinou a bundou. Obujte si k nim tenisky, přechodné nebo zimní boty. Je to čistě na vás.

Kapsáče se mohou hodit i do mírně formálního stylu. Oblečte si k nim košili a černé polobotky. Vezměte si klidně i sako nebo kabát. Do práce nebo na pracovní schůzku je tento outfit vhodný. Nehodí se však na různé akce.

Zajímavý kousek na oživení šatníku

Rifle jsou klasikou, která neomrzí a vypadá dobře. Na druhé straně nepřitáhne pozornost. Tento typ kalhot má každý a nosí ho na pravidelné bázi. Kapsáče jsou skvělým oživením nudného šatníku. Najdete je ve více barevných provedeních, od černé až ke kombinaci několika výrazných barev.

Volba je na vás. Nejlepším řešením je obstarat si jedno i vícebarevné kousky. Můžete je měnit podle nálady nebo toho, co máte právě na sobě.

Vytvořte si stylový outfit pomocí kapsáčů

Pánské kapsáče jsou skvělým kouskem, který rozzáří šatník a přitáhne pozornost. Vypadá skvěle a dá se zkombinovat do každého stylu. Vezměte si k němu tričko, mikinu nebo sako. Je to čistě na vás.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit