Pil C před měsícem oznámil datum vydání velmi očekávaného alba, které nazval HYPE. Měsíc uběhl, a my si konečně můžeme album poslechnout v celé své parádě.

Pil C je momentálně jeden z nejprodiskutovávanějších interpretů cz/sk scény. Za poslední rok vyletěl vzhůru jak málo kdo a přináší nám jeden banger za druhým. A tak není divu, že většina z nás silně očekávala jeho první album. Konečně jsme se dočkali a Pil C přináší album HYPE.

Na album můžeme nalézt kromě “VIDÍM JAK ICH JEBE” a “PEEPSHOW” dalších 13 tracků, které do sebe krásně zapadají a celé album vytváří velice zajímavý feeling. Na dvou skladbách také můžeme zaslechnout taková jména, jako je Majk Spirit či Vladimír 518. Je až zajímavé, že má celé dílo tak celistvý zvuk, když se na produkci podíleli lidé jako Nobodylisten, Abe, SpecialBeatz nebo Conspiracy Flat.

Sám za sebe si troufám říct, že HYPE je jedno z nejpovedenějších a nejpropracovanějších alb, které tu za posledních pár let vyšlo. O tom se každopádně můžeš přesvědčit níže na kanálu Comebackgangu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit