Jméno Pil C vám určitě netřeba představovat. S každým novým trackem hoří kluby víc a víc, jeho módní vliv je rovněž nepopiratelný. Proč ho ale zmiňujeme?

Před svým pátečním koncertem v Uhelně se zastaví v prodejně Queens, kde se s ním budeš moci setkat, pokecat, nechat si cokoliv podepsat nebo koupit jeho nový merch. A zároveň zde otevře pop-up second hand!

Přesně tak, už za pár dní se na adrese U Půjčovny 6 ocitnou desítky kusů oblčení a tenisek z Pil C-ho šatníku, který tvoří značky jako Supreme, Bape, Nike, Jordan, Maharishi a spousta dalších. Budeš si moct koupit cokoliv budeš chtít a ceny budou samozřejmě přijatelné. >>> www.facebook.com/events

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit