Jméno Pil C vám určitě netřeba představovat. S každým novým trackem hoří kluby víc a víc, jeho módní vliv je rovněž nepopiratelný. Proč ho ale zmiňujeme?

Před svým pátečním koncertem v Uhelně se zastaví v prodejně Queens, kde se s ním budeš moci setkat, pokecat, nechat si cokoliv podepsat nebo koupit jeho nový merch. A zároveň zde otevře pop-up second hand!

Přesně tak, už za pár dní se na adrese U Půjčovny 6 ocitnou desítky kusů oblčení a tenisek z Pil C-ho šatníku, který tvoří značky jako Supreme, Bape, Nike, Jordan, Maharishi a spousta dalších. Budeš si moct koupit cokoliv budeš chtít a ceny budou samozřejmě přijatelné. >>> www.facebook.com/events

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?