PAY.Clothing, česko-slovenská streetwearová značka, která se na scéně objevuje od roku 2014, představila novou kolekci s názvem PAY. x URBAN CLASSICS. Jedná se o kolaboraci se světovou značkou URBAN CLASSICS, původem z Německa, která prodává ve 35 zemích světa.

URBAN CLASSICS přijali nabídku na spolupráci a za jejich 10 roční působení se jedná se o jejich první oficiální kolaboraci se streetwearovou značkou vůbec.
V nové kolekci PAY. x URBAN CLASSICS naleznete bomber bundy, které dle slov samotných tvůrců: “Byly v minulosti zneužívané negativními znaky, a tak se často spojovali hlavně s nasilím, což jsme chtěli naší kolaborací změnit,” zní z týmu PAY.Clothing. “Použili jsme proto různé pozitivní znaky a symboly ochrany, které z bundy dělají A M U L E T.”

V následujícím promo videu je vysvětlen význam jednotlivých grafik. Anglickou verzi videa naleznete zde.

K této kolaboraci bude vytvořený pop up shop v pražské prodejně QUEENS na adrese U Půjčovny 6, který je naplánovaný na 2. 12. 2015 v čase 15:00 – 20:00.
Už nyní ale můžete kousky z této kolekce nakupovat online na www.payclothing.com.

Od značky PAY. je to v tomto roce poslední release, my už ale napjatí čekáme, co dalšího v novém roce představí.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit