E-shop Under Native existuje už celkem delší dobu, ale to, že se na něm objevily nové designy mikin, triček a klobouků (převážně z kolekce Taijitu), jste možná ještě nepostřehli. Abych vám to ještě nějak přiblížil, udělal jsem rozhovor se zakladatelem značky – Adamem Doubravou.

Celá kolekce má název Taijitu. Proč?

Taijitu je čínské označení pro yin-yang a vzhledem k inspiraci značky z asijské kultury to šlo více méně ruku v ruce. Odkazuje na naší první kolekci, které se do oběhu dostalo jen velmi limitované množství kusů a tímto jsme na ni chtěli navázat.

Bylo pro tuto kolekci již vyrobeno více kusů než u kolekcí předešlých?

Při první Taijitu 1st clctn šlo ven vyloženě jenom pár kousků. Nyní jsme se posunuli, ale pořád se nedá mluvit o velkém množství.

A co zatím říkáš na ohlasy od lidí?

I feel blessed. Děkujeme všem za úžasný support.

Doprostřed článku

Děláš už něco dalšího? Novou kolekci nebo minikolekci?

Rozhodně mohu prozradit, že se na Under Native již delší dobu podílí i můj dobrý kamarád Tony, kterému se podařilo domluvit výrobu v zahraničí a v těchto dnech dokončujeme práce na našem prvním produktu. Jinak mám v plánu zaměřit se na rozšíření nabídky našeho e-shopu k Taijitu full line.
Řeším již kulichy a chtěl bych přidat i věci jako sticker packs, nášivky nebo pokračovaní Promo kolekce. Myslím, že se lidé mají na co těšit.

Bude nějaká spolupráce s jinou českou značkou?

Na tohle je ještě čas, chceme si svou značku vybudovat sami. Ale pomalu se začíná dávat něco dohromady s Gorym a jeho NTRXZ mvmnt a myslím si, že to bude ještě zajímavé.
Až přijde správný čas, tak lidé mohou čekat Lvcas (YYY) x Under Native. Takže nějaké plány skrz toto do budoucna již jsou.

To je super. Čeho chceš se značkou dosáhnout? Máš nějaký konkrétní cíl?

Náš cíl je neustále růst, posouvat se a zlepšovat. Snažíme se do toho dávat vše, ale bohužel moje hlavní priorita je momentálně maturita. Nedovoluje mi věnovat věcem tolik energie, kolik bych chtěl, ale věřím, že brzo tomu bude jinak a Under Native budu moci víc posouvat dál.

under native 2

Hodláš posunout značku za hranice České, potažmo Slovenské republiky? Byl bys rád, kdyby se UN nosilo i například v USA?

Musím poznamenat, že na Slovensko se už pár balíčků poslalo a něco se prodalo i na akci Fashion Deala v Bratislavě. Momentálně tam opět míří nějaké objednávky, takže určitě děkuji za support a zdravím. Chtěl bych se časem více věnovat rozšíření působnosti značky za hranice.

To je k rozhovoru vše a abyste zůstali v obraze, určitě sledujte facebookové stránky, Instagram a nebo, pokud chcete jít rovnou nakupovat, i e-shop této čím dál tím známější české značky.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?