E-shop Under Native existuje už celkem delší dobu, ale to, že se na něm objevily nové designy mikin, triček a klobouků (převážně z kolekce Taijitu), jste možná ještě nepostřehli. Abych vám to ještě nějak přiblížil, udělal jsem rozhovor se zakladatelem značky – Adamem Doubravou.

Celá kolekce má název Taijitu. Proč?

Taijitu je čínské označení pro yin-yang a vzhledem k inspiraci značky z asijské kultury to šlo více méně ruku v ruce. Odkazuje na naší první kolekci, které se do oběhu dostalo jen velmi limitované množství kusů a tímto jsme na ni chtěli navázat.

Bylo pro tuto kolekci již vyrobeno více kusů než u kolekcí předešlých?

Při první Taijitu 1st clctn šlo ven vyloženě jenom pár kousků. Nyní jsme se posunuli, ale pořád se nedá mluvit o velkém množství.

A co zatím říkáš na ohlasy od lidí?

I feel blessed. Děkujeme všem za úžasný support.

Doprostřed článku

Děláš už něco dalšího? Novou kolekci nebo minikolekci?

Rozhodně mohu prozradit, že se na Under Native již delší dobu podílí i můj dobrý kamarád Tony, kterému se podařilo domluvit výrobu v zahraničí a v těchto dnech dokončujeme práce na našem prvním produktu. Jinak mám v plánu zaměřit se na rozšíření nabídky našeho e-shopu k Taijitu full line.
Řeším již kulichy a chtěl bych přidat i věci jako sticker packs, nášivky nebo pokračovaní Promo kolekce. Myslím, že se lidé mají na co těšit.

Bude nějaká spolupráce s jinou českou značkou?

Na tohle je ještě čas, chceme si svou značku vybudovat sami. Ale pomalu se začíná dávat něco dohromady s Gorym a jeho NTRXZ mvmnt a myslím si, že to bude ještě zajímavé.
Až přijde správný čas, tak lidé mohou čekat Lvcas (YYY) x Under Native. Takže nějaké plány skrz toto do budoucna již jsou.

To je super. Čeho chceš se značkou dosáhnout? Máš nějaký konkrétní cíl?

Náš cíl je neustále růst, posouvat se a zlepšovat. Snažíme se do toho dávat vše, ale bohužel moje hlavní priorita je momentálně maturita. Nedovoluje mi věnovat věcem tolik energie, kolik bych chtěl, ale věřím, že brzo tomu bude jinak a Under Native budu moci víc posouvat dál.

under native 2

Hodláš posunout značku za hranice České, potažmo Slovenské republiky? Byl bys rád, kdyby se UN nosilo i například v USA?

Musím poznamenat, že na Slovensko se už pár balíčků poslalo a něco se prodalo i na akci Fashion Deala v Bratislavě. Momentálně tam opět míří nějaké objednávky, takže určitě děkuji za support a zdravím. Chtěl bych se časem více věnovat rozšíření působnosti značky za hranice.

To je k rozhovoru vše a abyste zůstali v obraze, určitě sledujte facebookové stránky, Instagram a nebo, pokud chcete jít rovnou nakupovat, i e-shop této čím dál tím známější české značky.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit