V sobotu, 23. 1., bude duo Paulie Garand & Kenny Rough křtít v pražském klubu Rock Café nové album Boomerang a my vám přineseme exkluzivní rozhovor!

Jeden křest Boomerangu už proběhl, ovšem tenhle bude v Praze v Rock Café a bude to takový malý začátek Boomerang Tour 2016, která začíná 6. 2. v Táboře.

Jestli se koncertu zúčastní někteří hosté, které má Paulie na desce, zatím nevíme. Ptáte se, kdo by mohl dorazit? Tak například Pil C, Rest, Separ, Roseck, Idea, Lenny čí MC Gey.

Tak 23. 1. se vidíme v Rock Café, očekáváme od Paulieho skvělou show!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit