Paintball je zábavná hra. Pro někoho možná až překvapivě akční a adrenalinová. V Praze se ale nachází jedinečná paintballová aréna, kterou málokde najdete. Jedná se o areál Paintball Prague v Radotíně a my Vám o něm něco málo povíme.

Překvapilo nás, že Paintball může být třeba i pro děti. Své by o tom mohli vyprávět desítky školních akcí, nadšené, unavené a celé zabarvené. Dětské oslavy v rámci Junior paintball jsou kapitolou sami o sobě. Každý, kdo se někdy snažil dítě odtrhnout od něčeho, co ho zrovna baví musí soucítit s paintballovými organizátory, kteří po dvou hodinách oznamují konec posledního scénáře.

Zrovna scénáři se Paintball Praha s radostí pyšní. Osvědčené klasiky jako Capture the flag posílí týmovou soudržnost a atmosféru. Inovativní pecky jako Napoleon zas oživí hru s přibývajícími minutami. A scénář Zombies, ten si už musíte nechat jako překvapení.

Důležité je samozřejmě nejen co, ale i kde a kdy se hraje. V pražské Paintball Prague aréně Naleznete celkem 5 hřišť. Junior paintball, často využívaný na dětské oslavy v Praze, se odehrává na tematickém Vietnam hřišti. Paintballové hřiště je krásně kompaktní, s dostatkem překážek, za kterými se skryje nejen vaše dítě, ale i vy. Taktika je nutností, sehranost klíčem k úspěchu. Na štěstí se zde moc nehraje. Po setmění přichází na řadu reflektory, které z vás udělají hrdiny noční bitvy o Stalingrad. Vaše děti si už tohle spíš neužijí, ty mají v noci spát.

O něco větší paintballové hřiště ,,Vojenská základna“ vyhovuje hlavně větším skupinám. Tady se vyřádí každý milovník těžké techniky. Vstup do nejkrásnější paintball arény v Praze hlídá MIG21 (stíhačka, ne kapela), uvnitř se pak schováte v obrněném transportéru jako pravé komando. Nebo chcete raději začínat v opuštěném baru ve stylu apokalyptických filmů?

Při dešti máte dvě možnosti. Užít si to ještě více než bez něj. Nebo zabookovat vnitřní paintballové hřiště, a zahrát si s neomezenou municí reball. Výhoda? Neprší na vás a nejste od barvy. Nevýhoda? Neprší na vás a nejste od barvy.

Praha nabízí mnoho zážitků uvnitř nebo venku, v Paintball Prague si užijete obojího. Je pěkné, že se paintball hraje venku i uvnitř, za deště i sluníčka. Kromě dětí a bláznů, koho ještě by mohl bavit?

Profíky. Zní to možná zvláštně, ale je to tak. Paintball je vlastně dost náročný sport, ve kterém se pořádají profesionální soutěže. A věřte nám, profi tým byste si za soupeře spíš nelajsli. Pokud to ale chcete zkusit, Paintball Praha pořádá profesionální tréninky a Paintball league, kde soutěží jak kategorie profíků, tak nadšených amatérů. Není nic jednoduššího než se přihlásit. No a pokud si na to nevěříte, je ještě další možnost, jak si paintball v Praze vyzkoušet. Dokonce dost levná a nezávazná.

Veřejná hra! Přijdete, hrajete. Nepotřebujete velkou partu kamarádů, jen kuráž a dobrou mušku.

Chcete si rezervovat hru? Navštivte web paintball-prague.cz, kde najdete aktuální slevy a další důležité informace o skvělém paintballu v Praze.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit