Ozzy Osbourne, nehasnoucí hvězda rockového nebe, vyráží na své další a podle svých slov poslední světové turné. Zavítá také na Letnou a aby to nebylo málo zajímavé, doplní ho na jeho show velmi nezvyklé, ale neskutečně sladěné, seskupení – Alice Cooper, Joe Perry a v neposlední řadě Johnny Depp.

Ozzy – headliner kapely Black Sabbat, je známou tváří i pro vyznavače odlišných žánrů. Během své hudební kariéry, jako člen kapely či jako sólový hráč, nasbíral do svého rejstříku mimojiné několik cen Grammy a vstoupil do rock & rollové síně slávy.

Na oslavu padesáti let v záři reflektorů, ohně a rocku, vyjíždí zpěvák na světové turné, které hlásí konec až v roce 2020 a během něhož nezapomene ani na naše stověžaté město. 13. června 2018 obsadí Letenské letiště a čeští fanoušci budou tak mít zjevně poslední možnost setkat se s ním na české půdě.

Jak sám oznámil, chápe tuto velkolepou štaci jako své poslední celosvětové turné. Avšak rozhodně nevylučuje, že sem tam ještě své příznivce nepotěší a nevystoupí v rámci jednotlivých koncertů.

Jelikož šokovat je rockerům vlastní, nikoho nemůže překvapit, že ani Ozzy tentokrát nezůstal pozadu a přizval další velká jména – Hollywood Vampires.

Ačkoli se kombinace těchto jmen zdá poněkud nesourodá, nejedná se o žádný vtip. Hollywood Vampires je čerstvou kapelou sestávající se z legend rockové scény. Hlavními představiteli jsou již zmínění Alice Cooper, Joe Perry a Johnny Depp, jehož většina světové populace zná především jako nezapomenutelného a osobitého herce. Mimo toto umění ovládá Johnny famózně i elektrickou kytaru, se kterou má v plánu ohromit pražské publikum.

Skupina vznikla před třemi lety k poctě rockových hudebníků 70. let, kteří se scházeli ve slavném hollywoodském baru, The Hollywood Vampires.

V roce 2015 vydali stejnojmenné album s hity rockových kapel a interpretů, jako jsou Led Zeppelin, Jimi Hendrix, The Doors či Pink Floyd, na němž se podílel například i Paul Mccartney, Robby Krieger či Slash.

Lístky na tuto událost lze zakoupit na portálu Ticketpro a to již od tohoto čtvrtka. Nepropásněte tedy jednu z posledních šancí vidět tyto legendy spolu na jedné stage!

autor: Kristina Klaudyová 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit