Ozzy Osbourne, nehasnoucí hvězda rockového nebe, vyráží na své další a podle svých slov poslední světové turné. Zavítá také na Letnou a aby to nebylo málo zajímavé, doplní ho na jeho show velmi nezvyklé, ale neskutečně sladěné, seskupení – Alice Cooper, Joe Perry a v neposlední řadě Johnny Depp.

Ozzy – headliner kapely Black Sabbat, je známou tváří i pro vyznavače odlišných žánrů. Během své hudební kariéry, jako člen kapely či jako sólový hráč, nasbíral do svého rejstříku mimojiné několik cen Grammy a vstoupil do rock & rollové síně slávy.

Na oslavu padesáti let v záři reflektorů, ohně a rocku, vyjíždí zpěvák na světové turné, které hlásí konec až v roce 2020 a během něhož nezapomene ani na naše stověžaté město. 13. června 2018 obsadí Letenské letiště a čeští fanoušci budou tak mít zjevně poslední možnost setkat se s ním na české půdě.

Jak sám oznámil, chápe tuto velkolepou štaci jako své poslední celosvětové turné. Avšak rozhodně nevylučuje, že sem tam ještě své příznivce nepotěší a nevystoupí v rámci jednotlivých koncertů.

Jelikož šokovat je rockerům vlastní, nikoho nemůže překvapit, že ani Ozzy tentokrát nezůstal pozadu a přizval další velká jména – Hollywood Vampires.

Ačkoli se kombinace těchto jmen zdá poněkud nesourodá, nejedná se o žádný vtip. Hollywood Vampires je čerstvou kapelou sestávající se z legend rockové scény. Hlavními představiteli jsou již zmínění Alice Cooper, Joe Perry a Johnny Depp, jehož většina světové populace zná především jako nezapomenutelného a osobitého herce. Mimo toto umění ovládá Johnny famózně i elektrickou kytaru, se kterou má v plánu ohromit pražské publikum.

Skupina vznikla před třemi lety k poctě rockových hudebníků 70. let, kteří se scházeli ve slavném hollywoodském baru, The Hollywood Vampires.

V roce 2015 vydali stejnojmenné album s hity rockových kapel a interpretů, jako jsou Led Zeppelin, Jimi Hendrix, The Doors či Pink Floyd, na němž se podílel například i Paul Mccartney, Robby Krieger či Slash.

Lístky na tuto událost lze zakoupit na portálu Ticketpro a to již od tohoto čtvrtka. Nepropásněte tedy jednu z posledních šancí vidět tyto legendy spolu na jedné stage!

autor: Kristina Klaudyová