Nedávno jsem navštívil staré vetešnictví a objevil v něm svou novou vášeň. Astrologické tajemno mě obestoupilo. Koupil jsem si kyvadélko a nechal k sobě začít promlouvat hvězdy. Vesmír je mi velmi nakloněn, a tak vám můžu prozradit, jaký pro vás bude měsíc červen.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Milí Berani, jestli byl váš minulý měsíc fakt na hovno, tak se nemusíte ničeho bát, žádná radikální změna ve vašem životě nepřijde. Jelikož se blíží léto, bude Beran silně ovlivněn touhou po zážitcích a flirtu, proto bude nejlepší strávit nejbližší volné chvíle na Mácháči.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Červen bude ve znamení nových zážitků. Jakožto Býk nikdy neodoláte touze zkusit něco nového, což by mohlo mít negativní vliv jak na vaši nosní přepážku, tak vztah. Přetrvávající zamilovanost spolu s účinky drog a dalšími faktory bude blahodárně v červnu působit na vaši náladu.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Měsíc je ve znamení Slunce, a tudíž i ve vašem životě dojde k výraznému zatmění. Složenky za nesplacenou elektřinu se budou hromadit, ale nebojte se, ke konci měsíce se vyjasní a světlo nebude potřeba.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Rozhodně nedejte na drby, které z vašeho okolí možná uslyšíte o své drahé polovičce. Raději rovnou postavte kufry za dveře. Máte již delší dobu v zaměstnání problémy? Ty se v červnu konečně vyřeší. Vesmír a úřad práce stojí při vás.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Lev je král salónů. Tento měsíc ale nebudete Lev, jako spíše kocour Mikeš. Zlomené srdce a mykóza způsobené minulými známosti si vyberou svou daň a vaše hříva nebude tak blyštivá, jak bývá zvykem.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Většinou nikdy nevíte, co chcete, nebo si nejste jistí. Tak se vzpamatujte, protože nemůžete být pořád k ničemu a blížící se úplněk vám k tomu jistě pomůže. Pokud již delší dobu pomýšlíte na pracovní postup, toto není ten správný měsíc.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Říká se, že štěstí přeje připraveným. To vy ale nejste. Budete se muset ještě hodně snažit, abyste něčeho dosáhli. Vahám vládne planeta Venuše a vaše činy mluví za vás, a tak je třeba dávat si pozor na možná trestní oznámení ze sexuálního napadení.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Červen bude váš! Teplé počasí donutí štíry vylézt z děr a slunit se na kamenech. Opalování na nudistické pláži je tedy pro vás tou nejvhodnější aktivitou na tento měsíc.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Následující týdny pro vás budou ve znamení lásky. Měli byste si s jedním ze svých miláčků konečně ujasnit, jak to mezi vámi je. Šlapadla či návštěva rozvodového právníka naplní vaše dny pozitivní energií.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Hvězdy vám jsou nakloněny a slibují velký posun. Ten se ale nedostaví, protože hvězdy většinou lžou. Dbejte na rady kolegů a vydejte se letos na dovolenou letadlem do Egypta místo autem do Chorvatska.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Pokud začínáte pomýšlet na potomky, měli byste se nad tím dostatečně zamyslet, opravdu chcete, aby tu byl někdo další jako vy? Měsíc ve znamení Slunce přináší ideální podmínky pro oprášení činek a švihadla, tudíž už nebudete muset být tlustý prase. Hvězdy jsou při vás.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Pravé přátele člověk pozná až v nouzi, protože jen ti opravdoví vám pomohou, vy ale pravé přátele bohužel nemáte, ale nebojte, vesmír stojí při vás. Navštivte svou rodinu. Možná jste se svým blízkým příliš dlouho vyhýbali, nebo oni vám, ale každopádně jim zkazíte den svým zájmem a to zlepší den vám.

Na další porci vesmírné předpovědi se můžete těšit příští měsíc. Pokud tedy nebudu líný vzít si kyvadélko. Hvězdy jsou s vámi.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit