Pokud se vám někdy poštěstí a budete si stavět vlastní domek se zahradou určitě oceníte soukromí a svůj pozemek si necháte oplotit. To ale nemusíte jen u zahrady. Ploty na míru jen podle vašich přání a požadavků se vám mohou hodit kdekdy. Firma Enespo se právě na takové služby specializuje.

Česká společnost Enespo byla založena již v roce 1992. Zprvu se věnovala prodeji a montáži žaluzií. Během let, kdy se firma rozrůstala se však její záběr zvětšoval a rozrostl se o ploty, brány a příslušenství k nim. A právě to je v současnosti hlavním zaměřením a produktem firmy sídlící v Ostravě.

Firma Enespo je opravdu mistrem ve svém oboru. Co se týče oplocení, bran a technické stránky celé věci, mají vše zvládnuto a vědí co a jak. Na svých stránkách vám rádi poradí počínaje výběru správného plotu konče toho jak o ploty poté správně pečovat. Ploty si navíc můžete vybrat v libovolné vámi zvolené barvě. Společnost se zabývá výrobou a montáží všech třech základních druhů oplocení. Těmi jsou ploty kované, ploty drátěného programu a ploty dřevěné. Ačkoliv na stránkách firmy naleznete určitou nabídku, je důležité zmínit a ihned zdůraznit, že v Enespo se fantazii meze nekladou, naopak! Variant  a možností plotového provedení je nespočet a je jen na vás, co si budete přát a jak si necháte pozemek oplotit.

Právě práce na míru podle přání a požadavků klienta je hlavním tržním pilířem celé firmy. Nemusíte se tak bát, že byste se nedočkali svého vysněného plotu, ale právě naopak. Je opravdu jen čistě na vás, jaký typ, jakou barvu či jakou velikost si zvolíte.

Vedle plotů a příslušenství k nim se společnost Enespo také zaměřuje na výrobu, prodej a montáž garážových vrat. Ty můžete využít například při zmíněné výstavbě domu, či při stavbě garáží, skladů a mnoho dalšího. Na stránkách firmy si pak obdobně jako u plotů či bran můžete vybrat z široké nabídky garážových vrat. Základními kategoriemi jsou sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata, boční garážová vrata a průmyslová garážová vrata.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit