Nedělní koncert akustického dua ukázal limity našeho Roxy. Oh Wonder předvedli úchvatné, emocemi nabité představení. Chvílemi hrozilo zhroucení celého klubu, tak moc si fanoušci koncert užívali.

Samozřejmě trochu přeháním. Strop se naštěstí pod návalem emocí nezhroutil. Ty pramenily především z entuziasmu Josephine, která téměř celý kocert protancovala a proskákala. Celou dobu ji na stejné vlně sekundoval Anthony, krásně se projevila soudržnost, která mezi dynamickým duem funguje.

I díky fanouškům byla v klubu vytvořená takto brilantní atmosféra. K těm samotná Josephine několikrát promluvila. Jako například před písničkou “All we do”, kdy v několika větách sdělila fanouškům, jak moc důležité je umět snít, věřit svým snům a jít si za nimi. “Vždyť přeci Oh Wonder jsou toho zářným důkazem.”

V závěru celého koncertu pak Josephine představila svého bratra Willa, který doprovodil aktéry při písni Heart Strings na saxofon. Will se následně odebral prodávat merchové produkty.

Může nám být velkým potěšením i útěchou, že jménem Oh Wonder se s námi velmi dojatá Josephine rozloučila takto:

“Musím se přiznat – minulý rok jsme tu byli všichni poprvé a už tenkrát jste nás přesvědčili, že tu máme skvělé fanoušky. Ale po dnešku můžeme se stoprocentní jistotou slíbit, že se ještě vrátíme. Jste naprosto úžasní, dechberoucí. Děkujeme.”

text: Christian Dosoudil
úvodní foto: Pavla Hartmanová (fource.cz)

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE