Nedělní koncert akustického dua ukázal limity našeho Roxy. Oh Wonder předvedli úchvatné, emocemi nabité představení. Chvílemi hrozilo zhroucení celého klubu, tak moc si fanoušci koncert užívali.

Samozřejmě trochu přeháním. Strop se naštěstí pod návalem emocí nezhroutil. Ty pramenily především z entuziasmu Josephine, která téměř celý kocert protancovala a proskákala. Celou dobu ji na stejné vlně sekundoval Anthony, krásně se projevila soudržnost, která mezi dynamickým duem funguje.

I díky fanouškům byla v klubu vytvořená takto brilantní atmosféra. K těm samotná Josephine několikrát promluvila. Jako například před písničkou “All we do”, kdy v několika větách sdělila fanouškům, jak moc důležité je umět snít, věřit svým snům a jít si za nimi. “Vždyť přeci Oh Wonder jsou toho zářným důkazem.”

V závěru celého koncertu pak Josephine představila svého bratra Willa, který doprovodil aktéry při písni Heart Strings na saxofon. Will se následně odebral prodávat merchové produkty.

Může nám být velkým potěšením i útěchou, že jménem Oh Wonder se s námi velmi dojatá Josephine rozloučila takto:

“Musím se přiznat – minulý rok jsme tu byli všichni poprvé a už tenkrát jste nás přesvědčili, že tu máme skvělé fanoušky. Ale po dnešku můžeme se stoprocentní jistotou slíbit, že se ještě vrátíme. Jste naprosto úžasní, dechberoucí. Děkujeme.”

text: Christian Dosoudil
úvodní foto: Pavla Hartmanová (fource.cz)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit