Film o těch nejlepších mejdanech vašeho života si žádá řádnou premiéru. Zapomeňte na nudné recepce a proslovy a vyrazte 15. srpna do pražského klubu Retro Music Hall, kde proběhne v rámci speciální edice MAGNETIC Club Life oficiální filmová party k uvedení filmu We Are Your Friends v České republice.

Zac Efron sice nedorazí, ale pánové John Culter, Richard Reynolds a Pietros své role zvládnou určitě také s přehledem. Vstup na movie party je zdarma!

Pro prvních 500 příchozích budou připraveny filmové dárky (náramky, batůžky) a během večera bude možné vyhrát i vstupenky na premiéru, která v českých kinech proběhne 3. 9. 2015, a také na prosincový MAGNETIC Festival.

O filmu We Are Your Friends

“We Are Your Friends” je příběh o hledání vlastního stylu zasazený do světa elektronické hudby a hollywoodského nočního života, ve kterém ctižádostivý 23letý DJ Cole (Efron) tráví dny tím, že kuje pikle se svými přáteli z dětství, a po nocích pracuje na skladbě, se kterou udělá díru do světa. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se seznámí s charizmatickým, ale poněkud pošramoceným postarším DJ Jamesem (Bentley), který si vezme pod svá křídla. Věci se však zkomplikují, když se Cole zamiluje do Jamesovy mnohem mladší přítelkyně Sophie (Ratajkowski). S tím, jak zapovězený vztah nabývá na intenzitě a rozpadá se jeho přátelství s Jamesem, musí si Cole vybrat mezi láskou, loajalitou a budoucností, pro kterou je předurčen.


 

http://wayf-movie.com/
http://instagram.com/wayfmovie
http://facebook.com/wayfmovie
www.magneticfestival.com
www.facebook.com/magneticclublife
www.retropraha.cz


Oficiální movie party WE ARE YOUR FRIENDS proběhne v Retro Music Hall

15. 8. 2015, Retro Music Hall – Praha
MAGNETIC Club Life – We Are Your Friends (Official Movie Party)
John Culter, Richard Reynolds, Pietros
start 22:00, vstup zdarma

20150815--mcl-2015-retro-weareufriends-cover


To si přece nemůžeš nechat ujít! Dorazíš?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit