Film o těch nejlepších mejdanech vašeho života si žádá řádnou premiéru. Zapomeňte na nudné recepce a proslovy a vyrazte 15. srpna do pražského klubu Retro Music Hall, kde proběhne v rámci speciální edice MAGNETIC Club Life oficiální filmová party k uvedení filmu We Are Your Friends v České republice.

Zac Efron sice nedorazí, ale pánové John Culter, Richard Reynolds a Pietros své role zvládnou určitě také s přehledem. Vstup na movie party je zdarma!

Pro prvních 500 příchozích budou připraveny filmové dárky (náramky, batůžky) a během večera bude možné vyhrát i vstupenky na premiéru, která v českých kinech proběhne 3. 9. 2015, a také na prosincový MAGNETIC Festival.

O filmu We Are Your Friends

“We Are Your Friends” je příběh o hledání vlastního stylu zasazený do světa elektronické hudby a hollywoodského nočního života, ve kterém ctižádostivý 23letý DJ Cole (Efron) tráví dny tím, že kuje pikle se svými přáteli z dětství, a po nocích pracuje na skladbě, se kterou udělá díru do světa. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se seznámí s charizmatickým, ale poněkud pošramoceným postarším DJ Jamesem (Bentley), který si vezme pod svá křídla. Věci se však zkomplikují, když se Cole zamiluje do Jamesovy mnohem mladší přítelkyně Sophie (Ratajkowski). S tím, jak zapovězený vztah nabývá na intenzitě a rozpadá se jeho přátelství s Jamesem, musí si Cole vybrat mezi láskou, loajalitou a budoucností, pro kterou je předurčen.


 

http://wayf-movie.com/
http://instagram.com/wayfmovie
http://facebook.com/wayfmovie
www.magneticfestival.com
www.facebook.com/magneticclublife
www.retropraha.cz


Oficiální movie party WE ARE YOUR FRIENDS proběhne v Retro Music Hall

15. 8. 2015, Retro Music Hall – Praha
MAGNETIC Club Life – We Are Your Friends (Official Movie Party)
John Culter, Richard Reynolds, Pietros
start 22:00, vstup zdarma

20150815--mcl-2015-retro-weareufriends-cover


To si přece nemůžeš nechat ujít! Dorazíš?

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?