Ano, je to tady. Dlouho očekávané album AK – Bída & Bolest vychází právě dnes, 16. 9. 2015! Po předchozích informacích, kdy nám Azurit Kingdom představili cover alba a kompletní tracklist, přichází konečně album do prodeje. Od prvního videosinglu, kterým byl track s Ektorem, Cizí tváře, AK nepustili další vizuál ani audio stopu z alba. To se dnešním dnem mění. AK posílají aktuální trailer k chystanému videoklipu na track “Práce”! O filmové ztvárnění vizuálu se opět postaral Michal Kunes Kováč.

Jak už je u Azurit Kingdom zvykem, společně s touto deskou si můžete koupit speciální edice triček. Jedná se o tři modely, B&B LOGO, ANIPIČU GOLD (limitovaná edice) & B&B COMIX. Připravili pro Vás i výhodné packy CD + tričko. Ke každému CD, které samo o sobě obsahuje 16ti stránkový booklet, dostanete plakát B&B ve formátu A1 a nálepky, zdarma.

Album je k dostání na eshopu www.azuritkingdom.cz, objeví se i na iTunes, Google Play Music a v síti obchodů Queens.cz.

Pokud nechceš čekat a chceš si koupit album přímo od Sergeie, Pastora nebo DJ Bussyho,  Azurit Kingdom ve spolupráci s Queens.cz pro Vás připravili sérii release sessions: v Ostravě (16. 9.), Praze (17. 9.), Brně (18. 9.), a také v Otrokovicích (19. 9.).

Již 25. 9. 2015, v Jablonci, startuje podzimní AK – Bída & Bolest tour, která zatím čítá 16 zastávek po ČR & SK. Booking koncertů je možný na booking@azurit.cz . Křest alba je naplánován na 25.12.2015 v Ostravě.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit