NTRXZ. Pro ty, co netuší, o co jde, tak vše ve zkratce představím. NTRXZ je label, který se věnuje převážně hudbě a oblečení, a to především bez žádných konvencí.

Nová kolekce NTRXZ, kterou Vám zde chci představit, nese název “Infernal Essentials” a vychází ze studie démonologie, což je nauka zabývající se (překvapivě) démony, jejich vlivem na lidský život a lidskými hříchy. Jak už název kolekce napovídá, tak jsou to must have věci z pekla. Střihy jsou sazené do moderních dlouhých střihů a symbolika, tudíž nášivky a popisky, je jednak už existující, tak i značkou vytvořené sigily na vyvolávání různých démonů. Z této kolekce si můžete zakoupit například oboustranný bomber, mikiny, trika, tílka, kulichy, chain a všechny tyto věci můžete zakoupit dohromady jako pack za zvýhodněnou cenu.

aaaaaa

A nyní vám řeknu také něco málo o akci pořádané NTRXZ. 2. ledna 2016 v pražském klubu Cross v Holešovicích vystoupí trapový producent  z Dánska – Snavs, který zatím vydal 2 EP – 808% EP v roce 2013 a Armageddon EP tento rok. Poté vydal nespočet dalších singlů a remixů, které najdete na jeho Soundcloudu. Spolu s ním zde vystoupí spousta dalších dj’s – Yneg66683, Hlava, Tezet, MarkB & HMK a Gory Ruffian, se kterým jsem spolupracoval ohledně tohoto článku. Ještě abych zmínil vstupné. Do 21:00 zdarma, od 21:00 za 70 Kč, takže doufám, že dorazíte, FB akci máte zde.

show

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit