NTRXZ. Pro ty, co netuší, o co jde, tak vše ve zkratce představím. NTRXZ je label, který se věnuje převážně hudbě a oblečení, a to především bez žádných konvencí.

Nová kolekce NTRXZ, kterou Vám zde chci představit, nese název “Infernal Essentials” a vychází ze studie démonologie, což je nauka zabývající se (překvapivě) démony, jejich vlivem na lidský život a lidskými hříchy. Jak už název kolekce napovídá, tak jsou to must have věci z pekla. Střihy jsou sazené do moderních dlouhých střihů a symbolika, tudíž nášivky a popisky, je jednak už existující, tak i značkou vytvořené sigily na vyvolávání různých démonů. Z této kolekce si můžete zakoupit například oboustranný bomber, mikiny, trika, tílka, kulichy, chain a všechny tyto věci můžete zakoupit dohromady jako pack za zvýhodněnou cenu.

aaaaaa

A nyní vám řeknu také něco málo o akci pořádané NTRXZ. 2. ledna 2016 v pražském klubu Cross v Holešovicích vystoupí trapový producent  z Dánska – Snavs, který zatím vydal 2 EP – 808% EP v roce 2013 a Armageddon EP tento rok. Poté vydal nespočet dalších singlů a remixů, které najdete na jeho Soundcloudu. Spolu s ním zde vystoupí spousta dalších dj’s – Yneg66683, Hlava, Tezet, MarkB & HMK a Gory Ruffian, se kterým jsem spolupracoval ohledně tohoto článku. Ještě abych zmínil vstupné. Do 21:00 zdarma, od 21:00 za 70 Kč, takže doufám, že dorazíte, FB akci máte zde.

show