Redakce CZECHMAGU zavítala do bytu Jakuba Stracha, známého spíše pod pseudonymem NobodyListen, aby s ním natočila rozhovor.

NobodyListen je úspěšný pražský DJ, producent z labelu BIGG BOSS (do kterého patří mimo jiné například i PSH) a v neposlední řadě zakladatel skupiny (dua) VR/NOBODY, se kterou společně se zpěvákem Václavem Roučkem nedávno vydali první album s názvem YET. Má na kontě znělky k reklamám světoznámých firem jako GoPro nebo Hugo Boss a hudbě se věnuje už od 14ti let. Nyní mu je 21 a pokud bude dál pokračovat stejným tempem, které teď nastavil, určitě se z něj do pár let stane velká hudební ikona. “Všechno klape, jak má, na podzim/zimu se chystaj velký věci,” navnadil v rozhovoru svoje fanoušky.

Jakub Strach tedy rozhodně strach neměl, kromě rozhovoru nás taky provedl svým bytem a ukázal svoji rozsáhlou sbírku sneakers a oblečení. “Poslední dobou mám rád basic nepotištěný věci, i když je celkem těžký je najít, začínaj mě bavit,” vyjádřil se na otázku ohledně módy, “Z dražších značek mám takovou srdcovku a tou je Acne, švédská značka, tu mám fakt rád.”

NobodyListen | Rozhovor pro CZECHMAG

Jakubovi ještě jednou za rozhovor děkujeme, pokud byste si chtěli poslechnout album YET, máte možnost si jej přehrát na SoundCloud nebo si koupit jeho lisovanou formu na Freshlabels.cz.

Jak vás bavil tento rozhovor a s kým vám máme přinést rozhovor příště? Napište nám do komentářů a nezapomeňte odebírat náš YouTube kanál!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit