Videomakeři Nezapomenutelní, duo Patrik Fiala a Martin Klesnil, kteří se proslavili na internetové televizi Stream.cz svým pořadem Nezapomenutelní, v němž ověřili charakter Čechů v nespočtu vtipných, vážných i politováníhodných situacích, se po dlouhé odmlce, kdy nebyli na internetu nikterak aktivní, vrací s naprosto novým konceptem s názvem Nevěrníci, který představili dnes na YouTube!

A nutno podotknout, že čekání se vyplatilo. Aspoň tak tomu nasvědčují prvotní reakce dřívějších fanoušků, kteří už pomalu ani nedoufali v návrat českých legend skryté kamery. Nový seriál Nevěrníci testuje (ne)věrnost párů, respektive protějšek toho, kdo se do pořadu přihlásí. V prvním díle to je Pavel (29), který má podezření, že mu jeho partnerka Lucie (31), se kterou žije již přes 2 roky ve společné domácnosti, zahýbá. Jak celý díl skončí (a že je opravdu na co se těšit), se podívejte v samotném videu…

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit