V neděli 30. dubna se v pražském klubu Uhelna rozjede pořádná čarodějnická party v hip hop stylu. Ujít by si ji neměli nechat zejména ti, kteří nepřestávají lovit nové hudební zážitky a baví je objevovat mladé kapely. Hlavní hvězdou večera budou slovenští hip hopeři Nerieš.

Přestože má mladé slovenské duo Nerieš prozatím na svém kontě jen jedno studiové album, určují na Slovensku trendy moderního hip hopu. Kluci se dají označit za průkopníky ve slovenském newschoolu, jejich produkce je vždy propracovaná a v každém tracku můžeme čekat jinou, originální flow. Stěžejním bodem v jejich dosavadní kariéře je skladba „Všetky hovná“ s produkcí od šikovného Maiky Beatz. Na svědomí mají i další hity jako například „10 minut“, kde se objevili společně se Separem a Damem.

Jako místní support vystoupí pražský rapper Justin Case s jeho crew, který představí pecky z připravované desky. Jeho hlavní zbraní bude nedávno vydaný singl „Moje Gunja. Těšit se můžete také na pražský Unbeatable Label, který v poslední době nabírá na povědomí především díky skladbě „Druhá tvář“. K pestrosti celé akce přispěje i kapela Moje Droga, která je zastáncem starší školy, ale přivádí do své tvorby i prvky moderna. Jak to umí hip hopeři rozpálit naživo, navlastní kůži pocítíte už v neděli 30. dubna v pražském klubu Uhelna, kde bude probíhat divoká čarodějnická party. Party odstartuje už v 19:00 hodin. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji za 150 Kč, na místě pak budou k mání za 190 Kč. Akci podporuje portál Music Map.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit