Pracujete s čísly v Excelu? Studujete, právě se blíží zkouška z Excelu a Vy se trápíte se vzorci nebo kontingenční tabulkou? Dnešní doba nabízí efektivní a snadný způsob sebevzdělávání v čase, který Vám vyhovuje, a to pomocí online kurzů Excelu.

Nemusíte chodit na drahá školení a nudit se hodiny u témat, která už dávno znáte. Vyberete si z video lekcí témata, která právě potřebujete a vše si vyzkoušíte na svém počítači. Pokud se chcete jen podívat pro připomenutí, stačí spustit prohlížeč na tabletu nebo smartphonu. Jednotlivé kurzy Microsoft Office aplikací jsou velice podrobné a tematicky srovnatelné s klasickými kurzy, navíc s důležitými benefity, a to že jsou levnější a zaberou nesrovnatelně méně času. Neztrácejte svůj drahocenný čas na živém školení Excelu, učte se kdykoliv třeba doma v klidu a k lekcím se můžete kdykoliv vrátit. Uvidíte, že je to opravdu snadné, ať už jste pokročilí nebo s tabulkami teprve začínáte.

Zvýšíte svou šanci získat práci

Zhlédnutím online kurzu Excelu na konci obdržíte elektronické osvědčení (certifikát), které se bude hodit při zájmu o nové zaměstnání, protože si ho můžete přiložit k životopisu a zvýšit tak svou kvalifikaci. U některých online kurzů jsou také k dispozici závěrečné kvízy, jsou však čistě dobrovolné pro zopakování stěžejních, právě nabytých, informací a jejich dokončení není nutnou podmínkou pro získání certifikátu.

Ať už s tabulkami teprve začínáte nebo jste na pokročilé úrovni, aplikace Microsoft Excel je naplněná vychytávkami, které ušetří spoustu času a určitě se vyplatí se je naučit. Online kurzy jsou nyní velice flexibilní metou k učení a jsou stále oblíbenější. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, můžete kontaktovat lektora kurzu, který Vám ochotně poradí vyřešit jakýkoliv problém v Excelu nebo jiné aplikaci. Obrovskou výhodou je možnost se k lekcím opakovaně vracet. Když totiž jdete na prezenční školení a ukazované nástroje nepoužíváte, brzy je zapomenete.

Kurz Excelu online nebo drahá učebnice?

Již je tu doba, kdy se od běžných kurzů pomalu ustupuje a začínají se stále více objevovat online formy výuky jako e-learning nebo webináře. Ne každý má čas jít na několikadenní školení a zaplatit za něj polovinu měsíční mzdy. Uvidíte, že např. online kurz Excel pro začátečníky je mnohem levnější než drahé knihy a navíc je podán vstřebatelnou formou a pomaleji, než na prezenčním školení. Na své obrazovce uvidíte jednotlivé kroky v tabulce. Od certifikovaného lektora se přiučíte cenné zkušenosti, které nashromáždil během mnohaleté praxe s výukou kancelářských aplikací. K videím jsou přiloženy také cvičné soubory, které si lze zdarma stáhnout a v klidu si dle prezentovaného postupu zkusit i na svém počítači.

Moje zkušenost mi říká, že si uživatelé k této nové formě online vzdělávání teprve nacházejí důvěru, ale jakmile to zkusí, nemohou si ji vynachválit. Pojďte s dobou a vyzkoušejte si to také, některé ukázkové lekce či celé kurzy jsou zcela zdarma!

Článek je reklamní sdělení