Pokud vám nevyhovuje čalounění sedadel od výrobce nebo chcete ochránit interiér svého čtyřkolového přítele, nabízí se řešení na míru. Nadměrným používáním se čalounění sedadel opotřebovává a ztrácí šmrnc. V nejhorším případě dojde k jeho protržení. Efektivní ochranu a pohodlí zajistí autopotahy na míru.

Komfort navíc

Kromě estetické funkce přináší doplňkové autopotahy dodatečnou ochranu. Ať už chcete zachovat původní čalounění, kvůli budoucímu prodeji nebo dát nový život opotřebovaným sedačkám. Navíc výběr kvalitních a příjemných materiálů zvyšuje komfort při cestování. Vyvarujte se koupi laciných univerzálních autopotahů. Ty většinou nesedí a jejich životnost je krátká. Pozor také na sedačky s bočními airbagy, potahy pro ně musí být přizpůsobeny. Nejlepší volbou jsou proto autopotahy na míru, velký výběr najdete na stránce Fajnautopotahy.cz. V nabídce jsou různé barevné kombinace dodávající autu sportovní vzhled. Kvalitní látky nebo EKO kůže spolu s perfektním střihem zajistí odolnost a dlouhou životnost potahů.

Interiér jako nový

Oblíbeným autem českých řidičů je Škoda Octavia. Čalounění u ojetých modelů Octavie může nést stopy používání. Kompletní renovace a vyčištění sedadel vyjde daleko dráž, než komfortní autopotahy ŠKODA na míru. Ty můžete po čase sundat a vyprat. Interiér pak doslova ožije a je jako nový. Pro mnoho dalších modelů aut české značky ŠKODA nabízí Fajnautopotahy široký výběr čalounění, včetně potahů sedadel s loketní opěrkou. Společnost zohledňuje také dělená i nedělená zadní sedadla. Jste-li majitelem automobilu jiné značky, nezoufejte. Firma má připravené kvalitní potahy pro většinu automobilů na našem trhu. Na jejich stránkách najdete i návod jak autopotahy správně nasadit a jak o ně pečovat.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?