Baťa a festival Colours of Ostrava navazují na loňskou úspěšnou spolupráci a po limitované kolekci festivalových tenisek přichází s vychytaným batohem, který je k mání hned ve dvou barevných variacích.

Pro všechny milovníky hudby, festivalů, výletů, nebo zkrátka jen praktických a šikovných vychytávek přinášíme batohy sofistikovaného tvaru, cool designu a kvalitního zpracování, které navrhlo kreativní studio Kantors Creative Club.

Stylovým a barevným batůžkům nechybí ani chytré vychytávky nebo praktické nezbytnosti, které určitě oceníte a nejen na festivalu – pláštěnka, skrytá boční kapsa na cennosti, otvor na sluchátka a vnitřní kapsa na notebook a praktický objem 17 litrů zajistí, že unese vše potřebné.

Batohy jsou k dostání ve vybraných prodejnách Baťa, nebo na www.bata.cz.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE