Baťa a festival Colours of Ostrava navazují na loňskou úspěšnou spolupráci a po limitované kolekci festivalových tenisek přichází s vychytaným batohem, který je k mání hned ve dvou barevných variacích.

Pro všechny milovníky hudby, festivalů, výletů, nebo zkrátka jen praktických a šikovných vychytávek přinášíme batohy sofistikovaného tvaru, cool designu a kvalitního zpracování, které navrhlo kreativní studio Kantors Creative Club.

Stylovým a barevným batůžkům nechybí ani chytré vychytávky nebo praktické nezbytnosti, které určitě oceníte a nejen na festivalu – pláštěnka, skrytá boční kapsa na cennosti, otvor na sluchátka a vnitřní kapsa na notebook a praktický objem 17 litrů zajistí, že unese vše potřebné.

Batohy jsou k dostání ve vybraných prodejnách Baťa, nebo na www.bata.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit