V půli listopadu budou česká kina zřejmě naplněna do posledního místa, do kin přicházejí čtyři filmy, které si nesmíte nechat ujít!

1.  Hunger Games : Síla vzdoru 1.část

Pokračování celosvětově úspěšné série v hlavních rolích opět s Jennifer Lawrence a Joshem Hutchersonem

Česká premiéra je naplánována na 19.11

2. Fury ( Železná srdce )

Velmi očekávaný válečný film v hlavní roli s Bradem Pittem jako seržantem pětičlenné posádky tanku Sherman táhnoucím na samotné srdce nacistického Německa.

V českých kinech již od 15.11

3. Jessabelle

Pro milovníky horrorů je připraven film od režiséra hitů Insidious, Očista nebo Saw 6Kevina Greuterta.

Příběh vypráví o životem trestané ženě která se sama nastěhuje do starobylého domu v Louisianě a po chvíli zjistí, že v domě není sama.

Premiéra už 15.11

4. Interstellar

Čtveřici uzavíráme dramatem režiséra Christophera Nolana – Interstellar.

V příběhu odehrávajícím se z části ve vesmíru obsadili hlavní role Anne Hathaway a oscarový herec Matthew McConaughey.

Premiéra 15.11

(Dennis Pavlasek)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit