Festival Fingers Up, který se uskuteční 7. – 8. srpna v Olomouckém kraji, vybočuje z řady a láká na nevšední program plný zážitků. Návštěvník si je užije ve čtyřech zónách, Art, Fashion, Gastro a Sport. Areál bude otevřený po celou dobu konání festivalu a i v dopoledních hodinách.

Festivalové městečko, které najdete v Mohelnickém kempu, bude celý srpnový víkend připomínat známé zahraniční festivaly. A to díky zážitkům, které si návštěvník bude moci vyzkoušet. Pro sportovní nadšence bude připravený Longboard, slackline, plážový volejbal nebo bumper ball. Pro umělce čtení poezie, Street Art nebo Fashion Market a pro všechny ostatní třeba inovativní workshopy s kapelami, bazén a v neposlední řadě výborné jídlo od místních dodavatelů. Nespočet dalších zážitků Fingers Up představuje postupně na svém Facebooku.

“Jsme velice rádi, že se nám poštěstilo získat areál v přírodě, který nám dává tolik možností. Je variabilní, co se týče ubytování, hygieny a díky nám i toho, co po celou dobu festivalu můžete dělat,” říká Petr Elgner, jeden z pořadatelů festivalu Fingers Up. “Hlavu můžete složit v motelu, chatce, Quiet campu, kde se v klidu vyspíte, party campu, kde zábava nikdy nekončí a nebo v klasickém kempu. Možnost volby máte i v tom, jakou využijete toaletu, výběr bude mezi běžnou toaletou, na kterou jste zvyklí, nebo klasickou festivalovou. A jako perličku vám nabídneme program po celou dobu trvání festivalu, třeba hned ráno pro vás máme rozcvičku,” dodává Elgner.

Přes rozmanitý zážitkový program se pořadatelé samozřejmě zaměřili i na hudbu. Nabídnou například britské The Wombats, dánskou zpěvačku MÖ, rockové Kensington (NL) nebo indie rockery Bilderbuch z Rakouska. Česká scéna bude mít zastoupení v podobě pop-punkových Rybiček 48, ikonické Vypsané fixy nebo kapely O5&Radeček. Kompletní line-up a více informací o festivalu naleznete na proc.fingersup.cz, nebo na www.fingersup.cz.

1926756_958756524157771_5475018947881096651_n

O festivalu Fingers Up

Hudební festival Fingers Up se chce vymanit ze stereotypu, který vládne na české hudební scéně. Klade důraz na atmosféru, zážitky a hlavně emoce. V následujícím ročníku 2015 se chce definitivně odlišit od ostatních festivalů a návštěvníkům nabídnout neobvyklé možnosti, jako workshopy s kapelou, jídlo ve vysoké kvalitě a od místních dodavatelů, street art, fashion market, spousty sportovních zážitků nebo třeba možnost ve volbě ubytování. Fingers Up je žánrový, nevšední a přestavuje především zahraniční kapely.

A co vy? Vypravíte se na Fingers Up?

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?