Festival Fingers Up, který se uskuteční 7. – 8. srpna v Olomouckém kraji, vybočuje z řady a láká na nevšední program plný zážitků. Návštěvník si je užije ve čtyřech zónách, Art, Fashion, Gastro a Sport. Areál bude otevřený po celou dobu konání festivalu a i v dopoledních hodinách.

Festivalové městečko, které najdete v Mohelnickém kempu, bude celý srpnový víkend připomínat známé zahraniční festivaly. A to díky zážitkům, které si návštěvník bude moci vyzkoušet. Pro sportovní nadšence bude připravený Longboard, slackline, plážový volejbal nebo bumper ball. Pro umělce čtení poezie, Street Art nebo Fashion Market a pro všechny ostatní třeba inovativní workshopy s kapelami, bazén a v neposlední řadě výborné jídlo od místních dodavatelů. Nespočet dalších zážitků Fingers Up představuje postupně na svém Facebooku.

“Jsme velice rádi, že se nám poštěstilo získat areál v přírodě, který nám dává tolik možností. Je variabilní, co se týče ubytování, hygieny a díky nám i toho, co po celou dobu festivalu můžete dělat,” říká Petr Elgner, jeden z pořadatelů festivalu Fingers Up. “Hlavu můžete složit v motelu, chatce, Quiet campu, kde se v klidu vyspíte, party campu, kde zábava nikdy nekončí a nebo v klasickém kempu. Možnost volby máte i v tom, jakou využijete toaletu, výběr bude mezi běžnou toaletou, na kterou jste zvyklí, nebo klasickou festivalovou. A jako perličku vám nabídneme program po celou dobu trvání festivalu, třeba hned ráno pro vás máme rozcvičku,” dodává Elgner.

Přes rozmanitý zážitkový program se pořadatelé samozřejmě zaměřili i na hudbu. Nabídnou například britské The Wombats, dánskou zpěvačku MÖ, rockové Kensington (NL) nebo indie rockery Bilderbuch z Rakouska. Česká scéna bude mít zastoupení v podobě pop-punkových Rybiček 48, ikonické Vypsané fixy nebo kapely O5&Radeček. Kompletní line-up a více informací o festivalu naleznete na proc.fingersup.cz, nebo na www.fingersup.cz.

1926756_958756524157771_5475018947881096651_n

O festivalu Fingers Up

Hudební festival Fingers Up se chce vymanit ze stereotypu, který vládne na české hudební scéně. Klade důraz na atmosféru, zážitky a hlavně emoce. V následujícím ročníku 2015 se chce definitivně odlišit od ostatních festivalů a návštěvníkům nabídnout neobvyklé možnosti, jako workshopy s kapelou, jídlo ve vysoké kvalitě a od místních dodavatelů, street art, fashion market, spousty sportovních zážitků nebo třeba možnost ve volbě ubytování. Fingers Up je žánrový, nevšední a přestavuje především zahraniční kapely.

A co vy? Vypravíte se na Fingers Up?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit