Nedělní večer rozezněly Prahu, konkrétněji klub Roxy, krásné melodie dokonalé souhry hned několika hudebních nástrojů. Hlavní město potěšil svou návštěvou multitalentovaný hudebník Tycho, vlastním jménem Scott Hansen, který přivezl i zbytek své pětičlenné kapely.

Kromě něj jsme na pódiu mohli vidět kytaristu Zacka Browna, za bubny seděl Rory O’Connor, synťáky obstaral Billy Kim a přišla i nejnovější členka uskupení, Saint Sinner, jejíž krásné vokály dokonale ladily se specifickým zvukem, který umí Tycho tak dobře vytvořit.

Jejich neskutečná sehranost na pódiu byla až zarážející. Ač komunikace s diváky nebyla nijak dechberoucí, bylo vidět, že každý člen kapely úplně naplno prožívá hraní a hudba jakoby prostupovala jejich těly a vysílala do publika neskutečnou energii, ať už při jejich klidnějších písních, tak dynamičtějších, na které se většina Roxy dokázala krásně rozhýbat. Pokud na pódiu nebyla Saint Sinner a písně byly čistě instrumentální, po každém tracku kapela obdržela obrovský aplaus. Dočkali jsme se nejnovějších hitů z desky Weather, tak i starších oblíbených písniček z desek Awake nebo Dive, proto snad žádný fanoušek nemohl být neuspokojen. I my si asi 90 minutou show užili naplno a odcházeli naplněni magickým pocitem, jaký dokáže hudba Tycho naladit. Díky jim za to a doufáme, že se zas brzy do ČR vrátí. Malou ochutnávku z koncertu jsme pro vás zachytili v našich instastories. 

foto: Fource, Matěj Kačírek

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit