Mladý a ambiciózní rapper “Mladej Moris” vydal nový klip k tracku “Ztracenej BMG”, ve kterém se vrací ke svému dospívání.

Mladej Moris zatím vydal “Mladej Mixtape”, ze kterého můžete znát track “Pražskej Zmrzlinář”, což je remix na Tygův “Iscream Man”. Co se týče singlu, tak má na kontě dokonce 4 anglický tracky, z nich nejznámější “Nowadays”, a v češtině zatím sklidil největší úspěch singl “Bordel”.

Lokace u nejnovějšího klipu nebyly vybrány náhodně, klip je natočen v místech, kde Moris trávil čas (Nová Scéna u Národního divadla, priváty, bary…) a na hudbu poměrně kašlal.

Tato doba pominula a Moris se vrhl na psaní nových věcí a připravování nových projektů a prý se máme na co těšit, tak uvidíme, s čím Moris přijde přístě.

Rap: YG Moris/Mladej Moris
Kamera: Honza Ruttner a Jakub Veinlich
Edit: Honza Ruttner a Arsim Šubrt

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit