Proslavil se rolí Enza v populárním americkém seriálu “Upíří deníky”. Početnou fanouškovskou základnu potěšilo nastartování kariéry také na hudebním poli. Jeden z letošních dost očekávaných interpretů, po jehož charisma by skočila spousta holek, včetně mě. Americký písničkář a lamač dívčích srdcí, Michael Malarkey.

Atmosféra v pražském klubu Roxy byla poněkud zvláštní a příjemná. Holky se skleničkou vína čekaly na Michaela, kterého by si nejradši vzaly k sobě domů, aby jim zpíval u postele. Hluboký hlas, svetr a kytara. Co víc si přát?

Zaznělo několik písní, kde s textem: “Have we gone too far? Have we lost our minds? Imitating the seasons and we fall behind,” brečela každá z holek, i já. Všechny totiž vzpomínaly na své lásky, lovers a milence.

Michael ale vše spravil jeho neznámější písní Uncomfortably Numb, kde celý Roxy club zpíval s ním. Zakřičel “Praho, jste nejlepší, miluji vás” a celá místnost jásavě křičela a děkovala, že nám Michael zazpíval před spaním. U písničky Mongrels rozsvítil celý sál své telefony a vytvořil tak něco neskutečně romantického, na co žádná slečna jen tak nezapomene.

Aby toho nebylo málo, napětí vzrostlo, když si odložil bundu na žádost jedné fanynky a svou přízeň všech přítomných stvrdil tím, že dal po konci vystoupení autogram každému, kdo o něj požádal. Thank you, Michael!

foto: Terka Rzymanová

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE