Proslavil se rolí Enza v populárním americkém seriálu “Upíří deníky”. Početnou fanouškovskou základnu potěšilo nastartování kariéry také na hudebním poli. Jeden z letošních dost očekávaných interpretů, po jehož charisma by skočila spousta holek, včetně mě. Americký písničkář a lamač dívčích srdcí, Michael Malarkey.

Atmosféra v pražském klubu Roxy byla poněkud zvláštní a příjemná. Holky se skleničkou vína čekaly na Michaela, kterého by si nejradši vzaly k sobě domů, aby jim zpíval u postele. Hluboký hlas, svetr a kytara. Co víc si přát?

Zaznělo několik písní, kde s textem: “Have we gone too far? Have we lost our minds? Imitating the seasons and we fall behind,” brečela každá z holek, i já. Všechny totiž vzpomínaly na své lásky, lovers a milence.

Michael ale vše spravil jeho neznámější písní Uncomfortably Numb, kde celý Roxy club zpíval s ním. Zakřičel “Praho, jste nejlepší, miluji vás” a celá místnost jásavě křičela a děkovala, že nám Michael zazpíval před spaním. U písničky Mongrels rozsvítil celý sál své telefony a vytvořil tak něco neskutečně romantického, na co žádná slečna jen tak nezapomene.

Aby toho nebylo málo, napětí vzrostlo, když si odložil bundu na žádost jedné fanynky a svou přízeň všech přítomných stvrdil tím, že dal po konci vystoupení autogram každému, kdo o něj požádal. Thank you, Michael!

foto: Terka Rzymanová

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit