Praha letos v červnu zažije souboj současných a budoucích hvězd hudebního světa.

Nový dvoudenní hudební METRONOME festival, který se uskuteční od 25. do 26. června 2016 v areálu holešovického Výstaviště, láká na ikonu Iggyho Popa, jednu z nejžádanějších kapel současnosti Foals, populární indierockery The Kooks, taneční Crystal Fighters nebo Ellu Eyre – hlas songu Waiting All Night od Rudimental.

Z tuzemských kapel se mohou hudební nadšenci těšit například na unikátní vystoupení J.A.R., slovenského zpěváka Richarda Müllera nebo zpěvačku hitů jako Kráva a Nafrněná – Barboru Polákovou.

Kdo všechno ještě na festivalu vystoupí, kde a na co se na festivalu můžete těšit, či všechny praktické informace spojené s ubytováním a dopravou můžete najít na stránkách festivalu a lístky můžete kupovat rovnou na Ticketpro.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit