Praha letos v červnu zažije souboj současných a budoucích hvězd hudebního světa.

Nový dvoudenní hudební METRONOME festival, který se uskuteční od 25. do 26. června 2016 v areálu holešovického Výstaviště, láká na ikonu Iggyho Popa, jednu z nejžádanějších kapel současnosti Foals, populární indierockery The Kooks, taneční Crystal Fighters nebo Ellu Eyre – hlas songu Waiting All Night od Rudimental.

Z tuzemských kapel se mohou hudební nadšenci těšit například na unikátní vystoupení J.A.R., slovenského zpěváka Richarda Müllera nebo zpěvačku hitů jako Kráva a Nafrněná – Barboru Polákovou.

Kdo všechno ještě na festivalu vystoupí, kde a na co se na festivalu můžete těšit, či všechny praktické informace spojené s ubytováním a dopravou můžete najít na stránkách festivalu a lístky můžete kupovat rovnou na Ticketpro.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?