Včera vypustila dvojice Matys & DOM na YouTube první společný track Môžem Jebať. Jedná se o předzvěst budoucího EP, které společně chystají na příští rok.

Track nese název Možem Jebať a byl k němu rovnou natočen i videoklip. O ten se z režiserského postu postarala Trisha. O kameru/střih se postaral Shadex a o mix a master Fosco Alma. Klip byl natočený v Praze, např. na Smíchově a u Národního divadla.

Matyse můžete znát z formace Slow Flow, která se však rozpadla a Matys už pokračuje jen v sólo dráze. DOM je producent z labelu Blakkwood a má za sebou produkci tracku “Chimaera” a se svými beaty se podílel na albech Sharloty a Fosca Almy.

Beat od Doma Matysovi velice dobře sedl, často měnil flow a znění hlasu. Pokud si dvojice udrží kvalitu podobnou tomuto tracku, můžeme se těšit na velmi zajímavý projekt.

Jestli se vám singl líbil, chcete být v obraze a vědět, co se děje nového ohledně této talentované dvojice, sledujte Matysův a DOMův Facebook či Instagram.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE