Včera vypustila dvojice Matys & DOM na YouTube první společný track Môžem Jebať. Jedná se o předzvěst budoucího EP, které společně chystají na příští rok.

Track nese název Možem Jebať a byl k němu rovnou natočen i videoklip. O ten se z režiserského postu postarala Trisha. O kameru/střih se postaral Shadex a o mix a master Fosco Alma. Klip byl natočený v Praze, např. na Smíchově a u Národního divadla.

Matyse můžete znát z formace Slow Flow, která se však rozpadla a Matys už pokračuje jen v sólo dráze. DOM je producent z labelu Blakkwood a má za sebou produkci tracku “Chimaera” a se svými beaty se podílel na albech Sharloty a Fosca Almy.

Beat od Doma Matysovi velice dobře sedl, často měnil flow a znění hlasu. Pokud si dvojice udrží kvalitu podobnou tomuto tracku, můžeme se těšit na velmi zajímavý projekt.

Jestli se vám singl líbil, chcete být v obraze a vědět, co se děje nového ohledně této talentované dvojice, sledujte Matysův a DOMův Facebook či Instagram.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit