Slovenský rapper Majk Spirit se po roce vrací zpátky do pražského SaSaZu, kde loni v listopadu předvedl svou White Show. Tento rok 9. 12. vystoupí v tomto známém klubu v rámci svojí Primetime tour, se kterou objíždí česká a slovenská města už pár měsíců.

Spirit, který se rád do Prahy vrací a SaSaZu nikdy ve svém turné nevynechá, bude vystupovat i s Live Bandem. Během Primetime tour se už zastavil například v Brně a během listopadu a prosince ho čekají města jako Hradec Králové, České Budějovice, Bánská Bystrica, Olomouc nebo třeba Bratislava. Fanoušci se mohou těšit na tracky z alb Nový človek (2011) a Y Black a Y White, která vydal minulý rok a se kterými se v Praze představil minulý květen a listopad. Po této tour si Majk dává plánovanou pauzu a na stage se bude vracet nejdříve na jaře 2017. Předprodej vstupenek už pár týdnů běží na síti ticketportal.cz, kde si mohou fanoušci vybrat ze dvou variant  – standardní za 280 korun nebo VIP od 900 korun.

Spirit je zárukou skvělé show a výborné atmosféry, takže koncert 9. 12. jistě nebude výjimkou. Pokud o akci váháte, můžete si přečíst report z minulého listopadu u nás na webu a v prosinci se na vlastní oči přesvědčit, že i po dvanácti letech na scéně má Spirit pořád co říct.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit