Slovenský rapper Majk Spirit se po roce vrací zpátky do pražského SaSaZu, kde loni v listopadu předvedl svou White Show. Tento rok 9. 12. vystoupí v tomto známém klubu v rámci svojí Primetime tour, se kterou objíždí česká a slovenská města už pár měsíců.

Spirit, který se rád do Prahy vrací a SaSaZu nikdy ve svém turné nevynechá, bude vystupovat i s Live Bandem. Během Primetime tour se už zastavil například v Brně a během listopadu a prosince ho čekají města jako Hradec Králové, České Budějovice, Bánská Bystrica, Olomouc nebo třeba Bratislava. Fanoušci se mohou těšit na tracky z alb Nový človek (2011) a Y Black a Y White, která vydal minulý rok a se kterými se v Praze představil minulý květen a listopad. Po této tour si Majk dává plánovanou pauzu a na stage se bude vracet nejdříve na jaře 2017. Předprodej vstupenek už pár týdnů běží na síti ticketportal.cz, kde si mohou fanoušci vybrat ze dvou variant  – standardní za 280 korun nebo VIP od 900 korun.

Spirit je zárukou skvělé show a výborné atmosféry, takže koncert 9. 12. jistě nebude výjimkou. Pokud o akci váháte, můžete si přečíst report z minulého listopadu u nás na webu a v prosinci se na vlastní oči přesvědčit, že i po dvanácti letech na scéně má Spirit pořád co říct.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?