Izraelský písničkář s hlasem vychlastané barové zpěvačky se vrací po dvou letech do Meetfactory. Asaf Avidan zde vystoupí 18. listopadu a přiveze s sebou neodolatelnou směs folk-rocku a klasického písničkářství.

Původně frontman folkrockové skupiny Asaf Avidan and the Mojos kapelu upozadil a v roce 2012 se vydal na sólovou dráhu. Od té doby vydal dvě desky, a s tou poslední Gold Shadow přijíždí i do Prahy. Můžeme se těšit pouze na mix jeho osobního kouzla, intimních písní a překvapivých aranží. Vystoupí sám pouze se svou kytarou, což slibuje mimořádný zážitek. Asaf bude téměř na dosah ruky.

Vstupenky od 790 Kč lze zakoupit na www.meetfactory.cz či na GoOut a dalších webových portálech.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit