Magnetic festival se vždy odehrává dvakrát ročně, jedná se o jednu z největších párty s elektronickou hudbou u nás a 16. prosince se koná zas!

Už 16. prosince vypukne desetihodinový svátek elektronické hudby v exkluzivním prostoru pražského EXPA, který pojme až deset tisíc lidí a pro tentokrát má nachystanou další řadu těch nejlepších DJů, co můžeš dnes slyšet.

Hlavní hvězdou pražského EDM festivalu není nikdo jiný než R3hab, se kterým se za pultem vystřídá Chocolate Puma, John Culter, Merk & Kremont a další.

A samozřejmě taky Jay Hardway, kterého jsme už letos slyšeli ve skvělé formě i na Sziget Festivalu a prostě ho musíme slyšet znovu. Jaký je to sympaťák se můžeš podívat v rozhovoru níže.

A tobě chci už říct jenom to, že jestli chceš ještě před vánočními svátky zažít pořádnou párty, tak si Magnetic festival určitě nenech ujít a kupuj lístky ještě teď na webových stránkách akce, dokud jsou jen za 1099 Kč.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?