Magnetic festival se vždy odehrává dvakrát ročně, jedná se o jednu z největších párty s elektronickou hudbou u nás a 16. prosince se koná zas!

Už 16. prosince vypukne desetihodinový svátek elektronické hudby v exkluzivním prostoru pražského EXPA, který pojme až deset tisíc lidí a pro tentokrát má nachystanou další řadu těch nejlepších DJů, co můžeš dnes slyšet.

Hlavní hvězdou pražského EDM festivalu není nikdo jiný než R3hab, se kterým se za pultem vystřídá Chocolate Puma, John Culter, Merk & Kremont a další.

A samozřejmě taky Jay Hardway, kterého jsme už letos slyšeli ve skvělé formě i na Sziget Festivalu a prostě ho musíme slyšet znovu. Jaký je to sympaťák se můžeš podívat v rozhovoru níže.

A tobě chci už říct jenom to, že jestli chceš ještě před vánočními svátky zažít pořádnou párty, tak si Magnetic festival určitě nenech ujít a kupuj lístky ještě teď na webových stránkách akce, dokud jsou jen za 1099 Kč.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit