V pondělí večer měl ve Fóru Karlín koncert Cleveland’s very own Machine Gun Kelly. Do Prahy se tak vrátil tento rok podruhé. Kelly, který se klasicky “urval” a uprostřed koncertu se zastavil, aby sehnal trávu od fanynky, o který řekl, že je “one sexy bitch who’s got weed”, byl znovu šílený.

Vystoupení djského dua (předskokanů), které mělo celé publikum rozpumpovat, se ale nepovedlo. Nejen, že je nikdo neposlouchal, ale ke konci přišlo i vypískání a dav začal skandovat MGK. Věřte mi, i já bych tam zahrála líp, a to by mi stačil iPhone a jack, protože jediná známá věc, které během “zahřívání” fanoušků zazněla, bylo Humble od Kendricka Lamara.

Moshpit – šílenství. Byla jsem na hodně koncertech, byla jsem na Chase&Status, kde mi kluk serval tričko, ale tohle jsem ještě neviděla. Lidi byli jak z jiný dimenze, pálili se navzájem cigárama a z přední řady mě rychle dostalo to, když mi kluk dal kolenem do hlavy a neřekl ani promiň.

Kells je jinak strašně nadaný kluk. Nejen, že hip-hop a rap jsou jeho domácí parketa, ale způsob, jakým zazpíval písničku od Linkin Park – neuvěřitelný. Z novýho alba zaznělo skoro všechno, od prvního singlu The Gunner, přes Bad Things až po skvěle napsaný porozchodový dojáky Let You Go a Rehab.

To, že je mu každý fanoušek nejvíc oddaný dokázal songem Till I Die, kdy donutil všechny kleknout na zem a pak se pořádně urvat. Asi tady nemá ani cenu  psát, že byl ještě lepší, než jsem si ho představila a že Gunner je prostě Gunner a nehraje si na nic víc, než je.

Lace up, Kells, that boy, Kells!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit