Tanečníci a akrobaté ze skupiny Losers Cirque Company jsou opět tady! Oblíbená skupina, která se ve svých představeních nebojí ničeho a mnohdy boří hranice gravitace, přichází s novým projektem. Během každé jejich inscenace na vás čeká show s poutavým příběhem, propracovaná choreografie, nevídané akrobatické prvky a dokonalé taneční kroky. Na svém kontě mají divácky velmi úspěšná představení The Loser(s) nebo Walls and Handbags a nyní vystoupí se zcela novým projektem Beach Boy(s). Premiéra nové dech beroucí podívané se koná v rámci festivalu Letní Letná dne 19. srpna 2016. Čeká vás letní inscenace inspirovaná estetikou kalifornského retra s prvky nového cirkusu, kterou byste od tohoto souboru rozhodně nečekali!

Losers Cirque Company je uznávanou skupinou na poli divadelních prken. Každé jejich představení je originál a rozhodně stojí za vidění. Ve svých projektech využívají nadčasová témata, příběhy ve kterých si každý divák najde to své. V jejich dílech najdete také propracovanou choreografii a jedinečné taneční prvky s nevídanými akrobatickými kousky, při kterých se tají dech.  Vyprodaná představení reflektují také fakt, že tito pánové jsou opravdovými mistry ve svém oboru, kteří reprezentují Českou republiku i na zahraničních festivalech.

Po velmi úspěšném posledním představení Walls and Handbags nyní přichází s úplnou novinkou, a to inscenací nazvanou Beach Boy(s), která na vás již dle názvu dýchne závan blížícího se léta.

Plakát Beach Boy(s)

“Pláž je krásný místo. Kdo by nechtěl na pláž? Pláž je písek, slunce, moře, sůl a hlavně vítr a vlny! Jenže co když vítr a vlny nejsou a vy jste surfař nebo kitař? Co pak s tím? Ležet? Nudit se? Opalovat se? A co zkusit něco dobrodružného? Něco nečekaného! Prostě skutečný zážitek!!!!Dodává Petr Horníček, který se svou skupinou v rámci přípravy projektu procestoval nejednu pláž.

Kluci trénují všude

Představení můžete navštívit v rámci XIII. Mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná, který se koná od 18. 8. – 4. 9. 2016 v pražských Letenských sadech. Více informací o festivalu a účinkujících se dozvíte na adrese http://www.letniletna.cz/2016/, kde najdete také podrobný program všech představení a e-shop se vstupenkami.

Nové představení skupiny Losers Cirque Company – Beach boy(s)

Námět a režie: Jiří Havelka

Choreografie: Linda Rančáková

Scéna: Dáda Němeček

Kostýmy: Lucie Červíková

Hudba: Igor Ochepovsky

Světla: Michal Bláha

Produkce: United Arts

Účinkují: Petr Horníček, Lukáš Macháček, Matyáš Ramba, Vítězslav Ramba, Jindřich Panský, Kristýna Pálešová

Premiéra 19. 8. 2016 na festivalu Letní Letná

Víc informací o skupině najdete na http://www.loserscirque.cz/?lang=cz.

Video pozvánku na nové představení naleznete zde.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit