Ano, je to tady! Azurit Kingdom si pro vás přichystali novou exkluzivní kolekci mikin. Po vánočním releasu, který byl vyprodán během jednoho dne, AK tentokrát připravili větší kolekci, a to jak mikiny s kapucí, tak i klasické crewnecky, bez kapuce.

Opět se jedná o vysoce kvalitní mikiny, šité dle vlastního střihu Azurit Kingdom, nejedná se o žádný nekvalitní reklamní textil, jak je tomu na současné scéně s merchem zvykem! V nabídce jsou 3 barevné provedení crewnecků, ke klasické černé přibyly červená a šedá. Hoodies jsou opět pouze v černé barvě.

Připraveny jsou 3 motivy: AK Logo, ŠÉFUJU & ANIPIČU! K této kolekci byl nafocen i lookbook, ve kterém můžeš vidět Sergeie B.Pastora, Ninu Ink, Lulu Jung, Sharlotu a další. O realizaci celého lookbooku se postaral Cocash.

DSC_0203

Všechny mikiny jsou k dostání na e-shopu: www.azuritkingdom.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit