V pátek 22. května od 19:00 se uskuteční benefiční akce na podporu sportovně-společenského centra VýLetná v Letenských sadech u tenisových kurtů. Srdečně vás všechny zveme!

Základní myšlenkou této akce je podpořit nově oživený prostor budovy, která několik posledních let chátrala a nyní díky organizaci Osa2 prosperuje a dává mladým lidem možnost realizovat se.

test

Toho také využilo pár mladých studentů k zorganizovaní akce jménem Libová Shunka. Na párty s dobrovolným vstupem uslyšíte mnoho DJs jako například Kewu, Di-mash, Yasu a spoustu dalších. Nebude zde samozřejmě chybět masité občerstvení, pivo a skvělá atmosféra. Přijďte a užijte si Libovej večer!

Více informací o akci se dozvíte na facebookové události!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit