V pátek 22. května od 19:00 se uskuteční benefiční akce na podporu sportovně-společenského centra VýLetná v Letenských sadech u tenisových kurtů. Srdečně vás všechny zveme!

Základní myšlenkou této akce je podpořit nově oživený prostor budovy, která několik posledních let chátrala a nyní díky organizaci Osa2 prosperuje a dává mladým lidem možnost realizovat se.

test

Toho také využilo pár mladých studentů k zorganizovaní akce jménem Libová Shunka. Na párty s dobrovolným vstupem uslyšíte mnoho DJs jako například Kewu, Di-mash, Yasu a spoustu dalších. Nebude zde samozřejmě chybět masité občerstvení, pivo a skvělá atmosféra. Přijďte a užijte si Libovej večer!

Více informací o akci se dozvíte na facebookové události!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?