Po úspěchu seriálu Vyšehrad, který zamával jak s fanoušky fotbalu, tak se samotnými hráči, a ve kterém figuroval převážně Jakub Štáfek alias Julius Lavický, přichází internetová televize OBBOD s novým počinem, tentokrát z hokejového prostředí. Lajna.

První dvacetiminutový díl umístili tvůrci v rámci propagace volně na YouTube a po jeho přehrání musí být všem jasné, že se opět jedná o kvalitní věc, o čemž diváky přesvědčuje i poměrně hvězdné obsazení v podobě herců jako Jiří Langmajer, Marek Taclík či Zdeněk Piškula.

Zdá se, že seriál – který bude pravděpodobně nejvíce sledovat vztah mezi dospívajícím synem, hokejistou Patrikem Hrouzkem (Zdeněk Piškula) a jeho otcem, bývalým světovým hokejistou, nyní trenérem Havířova (Jiří Langmajer), který ze svého syna chce za každou cenu udělat svého nástupce – bude o něco vážnější než 100% komediální Vyšehrad, i když i při sledování Lajny se člověk určitě často zasměje. Tak se nechme překvapit, jestli na zdařilou první epizodu OBBOD naváže i v dalších dílech. Ty už ale budou pravděpodobně zpoplatněny.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?