Po úspěchu seriálu Vyšehrad, který zamával jak s fanoušky fotbalu, tak se samotnými hráči, a ve kterém figuroval převážně Jakub Štáfek alias Julius Lavický, přichází internetová televize OBBOD s novým počinem, tentokrát z hokejového prostředí. Lajna.

První dvacetiminutový díl umístili tvůrci v rámci propagace volně na YouTube a po jeho přehrání musí být všem jasné, že se opět jedná o kvalitní věc, o čemž diváky přesvědčuje i poměrně hvězdné obsazení v podobě herců jako Jiří Langmajer, Marek Taclík či Zdeněk Piškula.

Zdá se, že seriál – který bude pravděpodobně nejvíce sledovat vztah mezi dospívajícím synem, hokejistou Patrikem Hrouzkem (Zdeněk Piškula) a jeho otcem, bývalým světovým hokejistou, nyní trenérem Havířova (Jiří Langmajer), který ze svého syna chce za každou cenu udělat svého nástupce – bude o něco vážnější než 100% komediální Vyšehrad, i když i při sledování Lajny se člověk určitě často zasměje. Tak se nechme překvapit, jestli na zdařilou první epizodu OBBOD naváže i v dalších dílech. Ty už ale budou pravděpodobně zpoplatněny.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit