Jaký sport se vám vybaví, když slyšíte jména Jaromír Jágr, Dominik Hašek či David Pastrňák? Samozřejmě není řeč o ničem jiném, něž o hokeji. Tento krásný, původem kanadský sport si našel své místečko v srdcích již několika našich spoluobčanů a pokud chcete rozšířit naši českou hokejovou komunitu, tak nyní je ta nejlepší možnost.

Nikdy nebylo jednodušší sehnat hokejové vybavení tak, jak je tomu dnes. Samozřejmě nemůžete do arény nakráčet v montérkách a s kuchyňskými noži na botách. Ať budete útočník, obránce či brankář, na stránce www.filiphockey.cz najdete vše, co by měl správný hokejista mít.

Lední brusle

Samozřejmě nejdříve budete potřebovat lední brusle. Bez nich se na ledě neobejdete. Mezi nejoblíbenější značky patří CCM a Bauer. Kvalitní brusle jsou základem dobrého hokejisty. V nabídce jsou brusle jak pro hráče v poli, tak pro brankáře, dostupné v mnoha velikostech, jak pro juniory, tak pro pokročilé a seniory.

Hokejová helma

Další povinnou výbavou je hokejová helma, protože hokej není procházka růžovým sadem. Zde si můžete vybrat z několika možností. Kupříkladu si můžete obstarat helmu s mřížkou, s plexisklem anebo kombinaci obou. Samozřejmě si můžete zakoupit helmu i bez ochrany obličeje, ale lepší je si připlatit za mřížku, než za pak zubní implantáty.

Chrániče

V neposlední řadě budete potřebovat chrániče. Konkrétněji chrániče holení, ramen, loktů a vašich intimních partií, tedy suspensor. S kvalitními chrániči jde v ruku v ruce i odvaha nebát se jít do osobních soubojů či z blokovat střely vlastním tělem. Takto budete ideálním hokejistou milovaným spoluhráči a nenáviděn protihráči.

Samozřejmě nesmíme zapomenout i na hokejku, dres, štulpny, ribano či práskačky. Ani na oblečení, které se nosí mimo led. Tím je myšleno tepláková souprava, hokejové mikiny, bundy, čepice, kšiltovky a mnoho dalších produktů bez kterých se správný hokejista neobejde. Všechno toto hokejové vybavení můžete sehnat na stránce www.filiphockey.cz. A pokud jste pouze fanouškem, tak nezoufejte. Naleznete zde i trička či kšiltovky s vašimi oblíbenými týmy z NHL.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit