Vybrat si kvalitního internetového poskytovatele není vůbec žádná hračka, navíc když bez kvalitního a rychlého internetového připojení se lze v dnešní době jenom těžko obejít. Nikdo z nás nechce, aby mu internet padal, sekal se a my za tyto služby zbytečně platili horentní sumy.

Internet je nezbytnou součástí života moderního člověka. V dnešní době se bez něho člověk již doslova neobejde. Ať už k práci, škole, nakupování či sociálnímu životu. A právě proto je vhodné mít správného internetového poskytovatele, který nám zajistí kvalitní přístup k internetu.

Pokud žijete ve středočeském kraji, řešením by pro vás mohla být společnost ForteNet, která zajišťuje rychlý a stabilní internet, bez jakéhokoliv omezení stahování a přenosu dat. Navíc nabízí také IPTV, které si v poslední době získávají čím dál tím větší oblibu, jelikož lidé nepotřebují settopbox pakliže mají chytrou televizi i třeba starší.

IPTV je televize, která je vysílána pomocí internetu a kromě toho, že nabízí mnohem více programů, tak se může pyšnit i vysokou míru interakce. Člověk má možnost více pracovat s televizí, prohlížet si televizní program, informace o daném pořadu, hercích nebo hledat pořady ve vyhledávači. Filmy a seriály je také možno si pouštět zpětně v TV Archivu.

Společnost pokrývá internetovým připojením především severní část Středočeského kraje, zejména v lokalitách Odolené Vody, Polerad, Postřižína, Předboje, Prahy a Zlonína. Televizi nabízí ve třech různých balíčcích, přičemž ten nejdražší obsahuje 173 kanálů.

Internetové připojení se dá zavést buďto bezdrátově s rychlostí až 300Mbit, popřípadě přes optický internet, kde může být rychlost dokonce až 1000Mbit. Společnost ForteNet nabízí kromě internetu pro domácnost, také připojení pro firmy. Cena za různé tarify se pohybuje od 399 Kč až po přívětivých 699 Kč.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit