Přemýšlíte co koupit muži, ať už manželovi, příteli, bratrovi nebo třeba otci? Hodinky jsou tím správným řešením. Hezký doplněk oblečení, který potěší každého muže a ještě ke všemu kvalitně poslouží.

Nezapomínejte, že hodinky jsou především praktickým doplňkem, který neodmítne žádný muž. Mnoho mužů si potrpí především na funkci, ale ani výběr správného designu není zbytečným krokem. Pokud se nějakému muži ve svém životě rozhodnete pořídit hodinky, tak je důležité myslet na to, že v tomto případě je cena tím důležitým měřítkem kvality.

Pánové si většinou potrpí především na jednoduché a jednobarevné hodinky, obvykle tmavých barev, jako je černá nebo tmavě hnědá. U žen převažuje spíše vzhledová stránka hodinek, kdy kombinují hodinky jako další šperk ke svému oděvu a příležitosti.

Muži na rozdíl od žen dokáží jedny hodinky nosit třeba i celý život, a proto je nutné vybrat kvalitní materiál a především kvalitního výrobce. Jedním z takových je například společnost Bergsmith. Jedná se o českou značku, která vyrábí kvalitní hodinky přímo pro vašeho muže.

Značka je ve svých produktech zušlechťuje především lásku k řemeslu, preciznost a také věrnost vlastních produktů. Firma sídlí v Praze a i když zatím nemá svou kamennou prodejnu, jejich sortiment je možné si prohlídnout přímo na webových stránkách a následně vyzvednout na výdejním místě v prodejně Košile Me Gusto.

Hodinky jsou zaměřeny především na minimalistický design. Na samotném ciferníku najdete jen to nezbytné, takže hodinky působí jako skvělý doplněk k obleku, který se dá navíc nosit celý rok. Řemínky u hodinek jsou odnímatelné, tudíž je lze měnit podle vaší libosti. Značka vyrábí jak kožené řemínky, tak i z nerezové ocely. Koupit dárek muži nikdy nebylo tak lehké.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit