Hudební duo VR/NOBODY  v červnu tohoto roku vydalo již své druhé studiové album nesoucí název Proud. Album získalo mnoho pozitivních ohlasů a již tento pátek se v pražském Paláci Akropolis uskuteční jeho velký křest.

Již tento pátek se v pražském Paláci Akropolis uskuteční křest alba Proud, které má na svědomí známá hudební dvojice VR/NOBODY, a jak sami muzikanti slibují, půjde o křest opravdu velkolepý. Na večer je připravená nabitá audiovizuální show od XYZ project a nebudou chybět ani zajímaví hosté, jako je například vycházející hvězda Calin.

Nové album obsahuje celkem 17 skladeb a je tentokrát kompletně celé v češtině. A musíme uznat, že čeština Vaškovi opravdu sedí. Za zmínku každopádně opět stojí ale i Nobodyho elektronická produkce, která ve spojení s Vaškovo hlasem dělá hudbu VR/Nobody tím, čím je. A nás to velmi baví.

Pokud tedy i ty chceš slyšet nejnovější album poprvé naživo, doraž již tento pátek 6.10.2017 v 19:00 do Paláce Akropolis. Lístky budou k dostání pouze na místě, a to za 300 Kč.