Hudební duo VR/NOBODY  v červnu tohoto roku vydalo již své druhé studiové album nesoucí název Proud. Album získalo mnoho pozitivních ohlasů a již tento pátek se v pražském Paláci Akropolis uskuteční jeho velký křest.

Již tento pátek se v pražském Paláci Akropolis uskuteční křest alba Proud, které má na svědomí známá hudební dvojice VR/NOBODY, a jak sami muzikanti slibují, půjde o křest opravdu velkolepý. Na večer je připravená nabitá audiovizuální show od XYZ project a nebudou chybět ani zajímaví hosté, jako je například vycházející hvězda Calin.

Nové album obsahuje celkem 17 skladeb a je tentokrát kompletně celé v češtině. A musíme uznat, že čeština Vaškovi opravdu sedí. Za zmínku každopádně opět stojí ale i Nobodyho elektronická produkce, která ve spojení s Vaškovo hlasem dělá hudbu VR/Nobody tím, čím je. A nás to velmi baví.

Pokud tedy i ty chceš slyšet nejnovější album poprvé naživo, doraž již tento pátek 6.10.2017 v 19:00 do Paláce Akropolis. Lístky budou k dostání pouze na místě, a to za 300 Kč.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit