Pražský hudební projekt pomáhající středoškolákům naplnit jejich potřebu pořádného bordelu již od roku 2018. Tak by se dalo nazvat toto duo, které se snaží posluchače zaujmout především pořádnou show.

Jedním ze členů je Jan Střecha, organizátor akce Konec Školy, kde Destroy Dick December 29. června také vystoupí.

Kdy jste se dali dohromady? A jak to vůbec vzniklo?

Někdy v lednu 2018 jsme seděli s Danem ve škole a nějak se shodli, že jsme chtěli být jako malí DJové. A jelikož jsem zrovna potřeboval DJs na Žižkovskou noc, kde jsem dělal dramaturgii jedné stage, tak jsem nás zabookoval na první show. 

Jací jsou pro vás aktuálně oblíbení producenti? 

S Danem momentálně trochu měníme směřování celýho projektu, takže přecházíme od bordelovýho dubstepu k tvrdejm drumcům. Ve velkým jsme jeli z dubstepu Datsika, to byla dokonce moje první klubovka, na který jsem byl. Jinak ještě Sullivan King, Trampa, Whyel… Je toho hodně. Drum’n’bassoví producenti dost záleží na subžánru, ale v poslední době dost ujíždím na Black Sun Empire, ale i Hedexovi, DC Breaks… A začínal jsem na Sub Focusovi. 

Co je pro vás dosavadním největším úspěchem? 

Rozhodně to, že se objevíme letos na Let It Rollu.

Je těžké hrát ve dvou? 

Nemáme nahráno zdaleka tolik, abych o tom mohl nějak filozofovat, nicméně Dan figuruje ještě ve dvou kapelách, takže semnou není na všech shows. Je těžký se nějakým způsobem synchronizovat, vědět, co dělá ten druhej a tak. V jednom to mám/máme více pod kontrolou, ve dvou je to větší prdel.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE