KOMIKS přináší atmosféru warehouse parties, kde se spojují umělci nejen z hudebního světa.

Za touto nocí stojí zakladatel Beef records Michal “Schwa”, Milan “Fatty M” a Lumír “Lumiere” (rovněž Beef Records). První event proběhl v roce 2014. Náplň večera jsou DJs, ale kromě nich jsou k vidění i umělecké instalace od skulptur, obrazů atd.

Díla tu můžeme vidět od umělců XYZ, OKO3, Jakub Zajíček, Sára Ambrozová a mnoho dalších, kteří již poskytli své umění. Již vystoupili Catz & Dogz, Kink, Derrick May, David August nebo Patrick Toping.

Další event proběhne 5. srpna 2016 a  vystoupí zde Floorplan (Robert Hood). Pro více informací přejdi na Facebook event.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit