Jedna z nejvýraznějších pražských warehouse parties Komiks, která kombinuje to nejlepší ze současné elektronické hudby s kvalitním uměním a zajímavými lokalitami, zve na pátek 1. 12. do historického objektu OD Kotva dvě mladé vycházející hvězdy zahraniční elektronické scény.

Komiks ukáže headlinery Fort Romeau z Velké Británie a Credit 00 z Německa, přičemž návštěvníkům otevře skladové prostory brutalistního obchodního domu Kotva od architektů Machoninových, jejichž práci si návštěvníci Komiksu budou moci prohlédnout na výstavě Respekt Madam – kde představí i mladou sochařku z AVU, Lindu Páleníkovou, která zde odprezentuje své lidsko-zvířecí sochy.

Prvním z headlinerů je Michael Greene aka Fort Romeau, světově vyhledávaný DJ, jehož releases vydávají přední světové labely, jako je Running Back a Live At Robert Johnson, stejně tak ho můžete najít ale i na kompilacích Rush Hour, Cocoon, Correspondent a Mule Musiq. Jeho styl propojuje techno s housem a vzniká tak unikátní taneční hudba.

Fort Romeau je vášnivý sběratel hudby. Vinyly sbírá od svých 8 let a i tato skutečnost z něj dělá velmi vytříbeného selektora. Vedle své djské kariéry, díky které již navštívil mnoho zemí, je také zakladatelem labelu Cin Cin.

Druhým headlinerem je Credit 00, jehož domovským labelem je Rat Life Records. Jeho hudba má výjimečný analogový zvuk, který vytváří díky syntezátorům a drum machines. Jeho EP’s můžeme najít na Uncanny Valley a jeho remix vydali v roce 2016 také domácí Endless Illusion.

Hudebně sekundovat jim budou Komiks DJs Schwa, Fatty M a Lumiere.


Událost: www.facebook.com/events/1893836480632346
Facebook: www.facebook.com/komiksevents
Vstupenky: GoOut

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit