Že je Kanye West často hodnocen jako jeden z nejlépe oblékajících se mužů, už víme. Proto není divu, že je tu další kousek ze spolupráce Kanyeho Westa s Adidasem. Má název Yeezy Boost 350 a je skutečným designovým klenotem, se kterým ovládnete ulice velkoměsta. Pojďte se na něj podívat blíže.

Po úspešné únorové módní přehlídce, která nalákala milióny lidí, a vydání prvního modelu těchto stylových bot, přichází druhý model z dílen Adidasu pod zášťitou nejslavnějšího rappera současnoti Kanyeho Westa. Revoluční typ streetwearové obuvy Yeezy Boost 350 přináší zcela novou technologii a zpříjemňuje tím vaší každodenní chůzi.

Model 350 se od staršího liší nejen tvarem, ale hlavně i materiálem. K pěnové podrážce Boost, která byla i u prvního modelu, byla přidána svrchní vrstva Primeknit. Tkaný materiál se maximálně přizpůsobí chodidlu a jeho pohybům, až se může zdát, že máte na noze druhou ponožku. Tyto technologie, společně s nenuceným a jednoduchým designem, vytvářejí dokonalou souhru prvků, které posouvají boty Yeezy Boost 350 o krok před ostatní boty podobného typu. Rozhodně se tak stávají neodmyslitelnou součástí šatníků mnoha celebrit i normálních lidí.


adidas Originals by Kanye West | YEEZY BOOST 350


 

Kim Kardashian (manželka Kanyeho Westa) na svém facebookovém profilu uvedla, že je z bot velice nadšená a že jsou to nejpohodlnější boty na celém světě. Doufejme, že to neříká jen proto, že jsou to boty jejího chotě.

Screen Shot 2015-06-23 at 22.39.20
Kim Kardashian zveřejnila fotku nových Yeezy Boost 350 na svém facebookovém profilu.

Tenisky Yeezy Boost 350 budou dostupné na www.adidas.com/kanye a ve vybraných prodejnách po celém světě od 27. června. Cena se bude pohybovat okolo 5000 korun.

A jak se líbí nové Yeezy Boost 350 Vám? Dejte nám vědět v komentářích.
#yeezyboost

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE