Že je Kanye West často hodnocen jako jeden z nejlépe oblékajících se mužů, už víme. Proto není divu, že je tu další kousek ze spolupráce Kanyeho Westa s Adidasem. Má název Yeezy Boost 350 a je skutečným designovým klenotem, se kterým ovládnete ulice velkoměsta. Pojďte se na něj podívat blíže.

Po úspešné únorové módní přehlídce, která nalákala milióny lidí, a vydání prvního modelu těchto stylových bot, přichází druhý model z dílen Adidasu pod zášťitou nejslavnějšího rappera současnoti Kanyeho Westa. Revoluční typ streetwearové obuvy Yeezy Boost 350 přináší zcela novou technologii a zpříjemňuje tím vaší každodenní chůzi.

Model 350 se od staršího liší nejen tvarem, ale hlavně i materiálem. K pěnové podrážce Boost, která byla i u prvního modelu, byla přidána svrchní vrstva Primeknit. Tkaný materiál se maximálně přizpůsobí chodidlu a jeho pohybům, až se může zdát, že máte na noze druhou ponožku. Tyto technologie, společně s nenuceným a jednoduchým designem, vytvářejí dokonalou souhru prvků, které posouvají boty Yeezy Boost 350 o krok před ostatní boty podobného typu. Rozhodně se tak stávají neodmyslitelnou součástí šatníků mnoha celebrit i normálních lidí.


adidas Originals by Kanye West | YEEZY BOOST 350


 

Kim Kardashian (manželka Kanyeho Westa) na svém facebookovém profilu uvedla, že je z bot velice nadšená a že jsou to nejpohodlnější boty na celém světě. Doufejme, že to neříká jen proto, že jsou to boty jejího chotě.

Screen Shot 2015-06-23 at 22.39.20
Kim Kardashian zveřejnila fotku nových Yeezy Boost 350 na svém facebookovém profilu.

Tenisky Yeezy Boost 350 budou dostupné na www.adidas.com/kanye a ve vybraných prodejnách po celém světě od 27. června. Cena se bude pohybovat okolo 5000 korun.

A jak se líbí nové Yeezy Boost 350 Vám? Dejte nám vědět v komentářích.
#yeezyboost

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit