Po zavedení modelu YEEZY BOOST 350 V2 v roce 2016, přichází v roce 2017 KANYE WEST + adidas s návratem této jedinečné obuvi v černo-červeném provedení, která bude celosvětově uvedena do prodeje 11. února a poprvé bude k dostání nejen verze pro dospělé, ale také děti.

YEEZY BOOST 350 V2 jsou vybaveny černým svrškem z průlomového materiálu Primeknit s kontrastním červeným písmem nesoucí zrcadlovou značku ‘SPLY-350’. Novým prvkem u tohoto modelu tenisek YEEZY BOOST 350 V2 je poutko u paty.

Dospělým nabídnou tenisky poloprůsvitnou gumovou podrážku s bočními hranami z TPU, poskytující výrazný efekt a prvotřídní trakci. To vše s mezipodešví z revolučního materiálu adidas BOOST™, který tlumí nárazy a zanechá nohu v maximálním pohodlí.

Dětská bota YEEZY BOOST 350 V2 se pyšní celogumovou podrážkou s mezipodešví BOOST™, pro nadstandardní přilnavost a pohodlí.

Oba modely budou celosvětově uvedeny do prodeje 11. února 2017 a v České republice budou dostupné do vyprodání zásob v eshopu adidas.cz a v prodejně Footshop. Tenisky pro dospělé YEEZY BOOST 350 V2 pořídíte za 5999 Kč a dětskou verzi za 3499 Kč.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit