Únor je měsíc plnej akcí všeho druhu – plesy, party, oslavy a člověk pomalu neví, kam má zajít dřív. Je důležitý si vybrat správnou akci, kde bude trefná hudba, dobří lidé a skvělá atmoška. Pokud hledáš akci, která nadchne tvůj alternativní kořen a chceš za málo peněz vidět hodně muziky, tak nesmíš chybět 10.2. v P.M. Club & Cocktail bar na akci KO Semestr. Na akci nebude chybět ani CZECHMAG, který je zároveň partnerem události.

Jaký shows můžeš v PMku vidět? Čti dál!

KO Semesetr bude pulzovat v duchu alternativy spojené se styly jako electro, hip hop, trap a techno.

Moderní styly muziky spojí v celek například zpěvačka Andy Darling (electro), která vyhrála v korejské mezinárodní pěvecké soutěži, nebo se účastnila Hlasu Československa.

Nebude chybět pražská dvojice Djs Angry Tableflip, kteří nedávno předskakovali před Tommy Cashem v Meetfactory, nebo je můžete znát z rádia Spin (Dubsteblog special). Nadchnou vás svou originální hudební produkcí a přísnou linkou.

Budou následovat jména rapperů a producentů Seven a Stewe z Unbeatable label a s nimi Janička Grünerová, která posledních pár měsíců dobývá YouTube spolupracemi s umělcemi všeho druhu.

Ve speciálním b2b setu uslyšíš v PMku taky techno, trap i čistej dubstep v podání dvojice Djs MentyS a GURU, kteří zarovnaj publikum tvrdou zvukovou obsesí.

Desátýho taky vystoupí Tomáš Končický s Martinem Sosnou a jejich alternativní rap show, kterou nedávno představili v Rock Café. Spolu s nimi se na stage vyhoupne kapela Dandelion and the Burdock, která vám zahraje neurvalej garážovej punk ze Znojma.

Vystupující umělci jsou z velké části z Metropolitní univerzity v Praze, která celý projekt zastřešuje.

Andy Darling
Angry Tableflip
Seven & Stewe + Janička Grünerová
GURU a MentyS
Tomáš Končický a Martin Sosna
Dandelion and the Burdock

Doraž 10.2. do P.M. Club & Cocktail bar, ať se tvá duše a mysl povznese nad útrapami zimního semestru a zasadí mu pořádnej pravej hák někam na bradu! Facebook Event zde!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE