Únor je měsíc plnej akcí všeho druhu – plesy, party, oslavy a člověk pomalu neví, kam má zajít dřív. Je důležitý si vybrat správnou akci, kde bude trefná hudba, dobří lidé a skvělá atmoška. Pokud hledáš akci, která nadchne tvůj alternativní kořen a chceš za málo peněz vidět hodně muziky, tak nesmíš chybět 10.2. v P.M. Club & Cocktail bar na akci KO Semestr. Na akci nebude chybět ani CZECHMAG, který je zároveň partnerem události.

Jaký shows můžeš v PMku vidět? Čti dál!

KO Semesetr bude pulzovat v duchu alternativy spojené se styly jako electro, hip hop, trap a techno.

Moderní styly muziky spojí v celek například zpěvačka Andy Darling (electro), která vyhrála v korejské mezinárodní pěvecké soutěži, nebo se účastnila Hlasu Československa.

Nebude chybět pražská dvojice Djs Angry Tableflip, kteří nedávno předskakovali před Tommy Cashem v Meetfactory, nebo je můžete znát z rádia Spin (Dubsteblog special). Nadchnou vás svou originální hudební produkcí a přísnou linkou.

Budou následovat jména rapperů a producentů Seven a Stewe z Unbeatable label a s nimi Janička Grünerová, která posledních pár měsíců dobývá YouTube spolupracemi s umělcemi všeho druhu.

Ve speciálním b2b setu uslyšíš v PMku taky techno, trap i čistej dubstep v podání dvojice Djs MentyS a GURU, kteří zarovnaj publikum tvrdou zvukovou obsesí.

Desátýho taky vystoupí Tomáš Končický s Martinem Sosnou a jejich alternativní rap show, kterou nedávno představili v Rock Café. Spolu s nimi se na stage vyhoupne kapela Dandelion and the Burdock, která vám zahraje neurvalej garážovej punk ze Znojma.

Vystupující umělci jsou z velké části z Metropolitní univerzity v Praze, která celý projekt zastřešuje.

Andy Darling
Angry Tableflip
Seven & Stewe + Janička Grünerová
GURU a MentyS
Tomáš Končický a Martin Sosna
Dandelion and the Burdock

Doraž 10.2. do P.M. Club & Cocktail bar, ať se tvá duše a mysl povznese nad útrapami zimního semestru a zasadí mu pořádnej pravej hák někam na bradu! Facebook Event zde!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit