Značka adidas upevňuje dlouhodobou spolupráci s kreativní hvězdou a rapperem Kanye Westem a přichází s novinkou nazvanou adidas + Kanye West. Kolekce přinese obuv, oblečení i doplňky a to jak pro ženy, tak pro muže. Novinkou též je, že se nesoustředí pouze na streetovou módu, ale na své si přijdou i fanoušci sportu. Kolekce ponese logo adidas a YEEZY.

Uplynulé dva roky spolupráce pro adidas Originals prokázaly neobyčejný úspěch a vliv tohoto spojení. Ty daly základ nově vznikající spolupráci, která je nejzásadnějším spojením sportovní značky a osobnosti mimo sportovní odvětví. S pokrokovými inovacemi Kanyeho Westa a technologickými schopnostmi adidasu přichází budoucnost.

V následujících týdnech bude okolo Kanyeho Westa vytvořen tým, který bude spolu s ním globálně vyvíjet nové YEEZY produkty. Mimo to adidas + Kanye West rozšiřuje pole působnosti a své inovace přinese jak do steetového, tak sportovního oblečení a obuvi. „Za poslední dva roky nahlédli adidas a YEEZY do budoucnosti. A tato nová spolupráce dokazuje, že kdokoliv, kdo má sen, ho může snít, aniž by byl jakkoliv limitován,“ říká Kanye West.

Kanye je opravdový tvůrce. Má výjimečný dar toho, že vidí věci, kteří jiní ne. Jsme proto opravdu nadšeni, že dál posilujeme naše partnerství, a nemůžeme se dočkat, až společně změníme budoucnost,“ říká Eric Liedtke, člen představenstva adidasu. „Pouštíme se teď do nových teritorií, protože Kanyeho kreativitě dáváme prostor i ve sportovním odvětví. A to je přesně to, co adidas symbolizuje  – dává tvůrcům možnost vytvořit přelomové a nové věci.“

adidas + KANYE WEST

Nejde o první spolupráci mezi značkou se třemi pruhy a rapperem. S celosvětovým úspěchem se během posledních dvou let setkaly již legendární streetové boty YEEZY BOOST 750 a YEEZY BOOST 350, které využívají výjimečnou adidas technologii odpružení BOOST™ a specifický a kritiky oceňovaný design obovi.

Nyní přichází nová kapitola partnerství – adidas + Kanye West.

Pro více informací prosím navštivte www.adidas-group.com

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit